Jeśli nie znosisz nudy i chciałbyś poznać ludzi, którzy nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu to koniecznie przyjdź dowiedzieć się więcej o Studenckim Klubie Górskim i o tym co robimy!

Będzie nam miło gościć wszystkie aktywne osoby, niezależnie od wieku i doświadczenia.

Terminy:

środa, 7 października 2020, godzina 18:30 Krakowskie Przedmieście 24, budynek ZSS, sala 200

środa, 14 października 2020, godzina 18:30 Krakowskie Przedmieście 24, Aula w Starym BUWie

czwartek, 15 października 2020, godzina 18:30 spotkanie online; link do webinaru: Webinarium SKG (wystarczy wejść na tę stronę i oglądać transmisję live)

Szczegółowo omówimy i przedstawimy Wam informacje dotyczące Kursu Przewodników Górskich. Podczas spotkania dowiecie się wszelkich informacji o kursie, jego przebiegu, wymagań, a także będziecie mogli porozmawiać z naszymi przewodnikami, instruktorami oraz osobami, które uczestniczyły w kursie, aby  podpytać o ich doświadczenia :)

DO ZOBACZENIA !