Plakat_rajdowkafinpl.jpg   Serdecznie zapraszamy na pierwszą edycję rajdu "Korona Beskidów" organizowanego przez uczestników tegorocznego Kursu Przewodników Górskich SKG!!! Zdobędziemy najwyższe szczyty Beskidu Śląskiego i Małego, odkryjemy ich piękno, zobaczymy ciekawe miejsca i przede wszystkim przeżyjemy niezapomnianą przygodę. Jeśli jesteś miłośnikiem górskich wędrówek, lubisz zwiedzać ciekawe miejsca i chcesz poznać fajnych ludzi, to jedź z nami!

beskid-maly-21

Planowana trasa

Dzień 1:

Bielsko-Biała >> Jezioro Wielka Łąka >> Błatnia >>Klimczok >> Szczyrk

Dzień 2:

Szczyrk >> Skrzyczne >> Żywiec >> Góra Żar >> Międzybrodzie Bialskie

Dzień 3:

Międzybrodzie Bialskie >> Czupel >> Magurka Wilkowicka >> Bielsko-Biała

Wyświetl większą mapę

Atrakcje

• Zapora na Wapienicy
  • Uroczysko Ewangelików
  • Zwiedzanie Szczyrku
  • Browar w Żywcu
  • Wjazd kolejką na górę Żar
  • Zwiedzanie Bielska-Białej
  • Ognisko z kiełbaskami
  • Gry, zabawy i ciekawe opowieści o regionie

beskid-maly-zar     240px-POL Bielsko-Biała Mikuszowice Kościół św. Barbary 5

• Termin: 4-6 czerwca 2015 r.

• Trasa: prowadzi po przygotowanych szlakach, nie wymaga doświadczenia górskiego, łatwa kondycyjnie. Noclegi w schorniskach/agroturystyce.

• Transport: wyjazd 03/04.06, powrót: planowo do Warszawy 06/07.06.

• Koszt: 310zł (studenci/osoby bez zniżek). Cena zawiera: transport (bus), nocleg, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), ubezpieczenie, bilety wstępu.

• Dodatkowe koszty: przegryzki na trasę, pizza ostatniego dnia przed wyjazdem

• Limit miejsc: 20

• Zapisy przez formularz » (do 26.05.2015)
  • Zaliczka: 140zł (do 26.05.2015)
  • W razie pytań: a_kolodziejczyk(at)student.uw.edu.pl

Zapraszamy!!!

SKG, jako organizacja non-profit, nie zarabia na organizowanych wyjazdach, a nasi przewodnicy są wolontariuszami.