Drodzy Klubowicze, Kursanci i Sympatycy Studenckiego Klubu Górskiego.
Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Was na

Wigilię SKG,

bombeczka

która odbędzie się w środę

19 grudnia, godz. 18:00 w sali 4420, Wydział MIM UW, ul. Banacha 2.

Jak co roku, chcielibyśmy spotkać się w licznym gronie ludzi, których połączył Studencki Klub Górski i miłość do gór. Ta mieszanka wybuchowa zawsze zapewnia dobrą zabawę, dlatego zachęcamy Was, żeby nie wahać się ani sekundy i przybyć z uśmiechem na twarzy, żeby złożyć sobie życzenia, obejrzeć przedstawienie jasełkowe kursantów, zaśpiewać kolędy i spróbować przepysznego jedzenia z wigilijnego stołu :)

Zachęcamy, żeby każdy przyniósł coś do picia i jedzenia (ciasta, sałatki, smakołyki), żeby widok, a może bardziej zapach unoszący się nad świątecznym stołem wywoływał u każdego z nas milion przyjemnych uczuć. Inwencja twórcza i własne wyroby w tym temacie jak zawsze nader mile widziane!

świecznik

A po oficjalnej, kurtularnej części w uczelnianych murach przenosimy się do kultowego baru Honoratka przy ul. Winnickiej 8b :-)

Przewodnicy, pamiętajcie o zabraniu polarków na blachowanie!

wierzbiespsk.pl

sp5.zs9.suwalki.pl