Pomknijmy sobie razem po beskidzkich traktach!

7542859_P1010650.JPG

Trasa:

Sobota:
Żegiestów-Zdrój - Pusta Wielka(1060 m) - Bacówka PTTK nad Wierchomlą - Schronisko na Hali Łabowskiej (31 GOT)

Niedziela:
Hala Łabowska - Hala Pisana - Rytro (13 GOT)

Przejscie jednego GOTa zajmuje ok. 15 minut.

Trasa jest niezbyt wymagajaca. Prowadzi przez najpiękniejszą część pasma z dala od miast i wyciągów. Warto mieć dobre buty i odpowiednią dozę pozytywnej energii.
W sobotni wieczór spotkamy się z pozostałymi trasami w schromisku. Będzie dużo dobrej zabawy, gry na gitarze i spiewów. Nie zabraknie też zwykłych rozmów przy kubku gorącej herbaty...
W niedzielę zwiedzimy ruiny zamku w Rytrze - miejsce, o którym krąży wiele legend i mitów.
Poza tym wiele innych atrakcji m.in. Gaudi ziemi sądeckiej (po eksperymentach z bliżej niezidentyfikowaną substancją).

7548059_P1010710.JPG

Przydatne informacje:

Termin:25-26 marca
Nocleg: Schronisko PTTK na Hali Łabowskiej
Koszt: studenci 130 zł pozostali 180 zł    (im szybciej zarezerwujecie miejsca tym tańsze będą bilety PKP i większe zwroty powyjazdowe)
(cena zawiera: transport tam i z powrotem, nocleg w schronisku, niedzielne śniadanie, ubezpieczenie, pizzę w Rytrze.)
Dodatkowe koszty: przekąski podczas rajdu, sobotnia kolacja.
Limit miejsc: 10
Prowadzący: Michał Stachura
Zapisy: formularz>> (lista rezerwowa)

W razie pytań:
michal.stachura(at)wp.pl         tel. 512-361-464