Drodzy Klubowicze, Kursanci i Sympatycy Studenckiego Klubu Górskiego.
Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Was na

Wigilię SKG,

która odbędzie się w środę 21 grudnia o godz. 19:00
w sali 200 budynku Samorządu Studentów UW, ul. Krakowskie Przedmieście 24
(wejście przez mały dziedziniec przy bramie głównej UW)

Jak co roku, chcielibyśmy spotkać się w licznym gronie ludzi, których połączył Studencki Klub Górski i miłość do gór. Ta mieszanka wybuchowa zawsze zapewnia dobrą zabawę, dlatego zachęcamy Was, żeby nie wahać się ani sekundy i przybyć z uśmiechem na twarzy, żeby złożyć sobie życzenia, obejrzeć przedstawienie kursantów, zaśpiewać kolędy i spróbować przepysznego jedzenia z wigilijnego stołu.

Prosimy, żeby każdy przyniósł coś do picia i jedzenia (ciasta, sałatki, smakołyki), żeby widok, a może bardziej zapach unoszący się nad świątecznym stołem wywoływał u każdego z nas milion przyjemnych uczuć. Inwencja twórcza i własne wyroby w tym temacie jak zawsze nader mile widziane!

Zapraszamy również do zabawy w obdarowywanie się prezentami świątecznymi. Zasada jest mniej więcej tak prosta jak ugotowanie pysznego kisielu z patykami - wrzucasz do wora jakiś prezent, później wyciągasz inny. Wartość prezentów do około 20zł.

Po złożeniu życzeń zapraszamy wszystkich na 21:00 do lokalu Grawitacja (Browarna 6) na świąteczne śpiewanki. Pamiętajcie o instrumentach i zaproście znajomych.

Pozdrawiamy,
Zarząd SKG