Działkówka 2017

Odpowiedz


To pytanie służy do identyfikacji i odrzucenia automatycznych rejestracji.
Uśmieszki
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :twisted: :@: :alien: :bom: :drunken: :cheese:
Pokaż więcej uśmieszków
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Działkówka 2017

Re: Działkówka 2017

Post przez Michal Pluta » 2017-06-26, 21:41

Paulino, Mateuszu - wielkie dzięki za zorganizowanie Działkówki i udostępnienie miejsca.
Pozdrawiam.

Re: Działkówka 2017

Post przez Stefi » 2017-06-23, 13:07

Czy ktoś jedzie samochodem w sobotę po południu?

Re: Działkówka 2017

Post przez Paulina » 2017-06-21, 14:37

Miłośników dwóch kółek oraz wszystkich chętnych zapraszamy na
WYCIECZKĘ ROWEROWĄ :D

Jako że sobota dniem wolnym jest, a także chcemy dla relaksu popedałować w kierunku Wólki Szczawińskiej na tegoroczną działkówkę, trasa wycieczki ma charakter spokojny, wjedzie bocznymi drogami wzdłuż Wkry i liczy około 34 km :)

O której i skąd wyruszamy?

Spotykamy się w sobotę na stacji W-wa Gdańska i jedziemy pociągiem o godz. 10:32 do Pomiechówka (11:15).

Stąd wyruszamy na naszą szosową przygodę! ;)

Uwaga: bilety każdy kupuje sobie indywidualnie.

Zaś w niedzielę zapewniamy również krótką trasę na dalsze zwiedzanie okolicy w drodze powrotnej do Warszawy.

Do zobaczenia!

Działkówka 2017

Post przez Paulina » 2017-06-12, 12:28

Rzecz odbędzie się w Wólce Szczawińskiej nieopodal Nowego Miasta, niedaleko Gołotczyzny. Przewidziane są gry i zabawy, jak badminton czy piłka – może jakiś turniej? – dla chętnych wycieczka po okolicy – czy nad rzekę (z opcją skorzystania z dobrodziejstw chłodnej wody), czy rowerami dalej, czy też inny spacer. Dla fanów turystyki – okolicy są m. in. Gołotczyzna, cmentarz w Klukowie, trochę dalej Opinogóra, Nowe Miasto.

Gdy przyjdzie czas rozpalimy ognisko i zasiądziemy przy nim wspólnie. Wtedy przydadzą się śpiewniki, gitary i pozostałe instrumenty. Wówczas też trzeba będzie się konkretniej zająć naszymi brzuchami – będziemy piec kiełby, chleb, jabłka etc. Z nimi doskonale komponują się wiktuały takie jak ciasta i sałatki. Dlatego też zachęcamy do przyniesienia czegoś do jedzenia/picia bądź sięgnięcia do kiesy po jałmużnę w wysokości 15 złotych polskich.

Uwaga: w ramach promocji prohibicjonistycznych postaw alkohol we własnym zakresie. Zakresie obejmujących zdrowy rozsądek i umiar.

Zapraszamy od sobotniego poranku do niedzieli – jest gwarantowany nocleg (bez pościeli), choć pewnie nie wszyscy zmieszczą się na łóżkach, ponadto będzie można zaznać takich luksusów jak prysznic, choć raczej bez ciepłej wody.
Od kolejności zgłoszenia będzie zależeć komu przypadnie łóżko, ale, uwaga, niepełnosprawni,kobiety brzemienne i Honorowi Dawcy Krwi mają pierwszeństwo – w mejlu zwrotnym poinformujemy, czy kandydat się załapał.

Dotrzeć można pieszo (to tylko 60 – 70 km), rowerem, samochodem i pociągiem, który kursuje z Warszawy do Świercz, oddalonych od Wólki tylko 7 km.

Prosimy o zapisy przez link poniżej – po otrzymaniu zgłoszenia będziemy wysyłać dokładne informacje mejlem: https://goo.gl/forms/EH5VyPPX03Yblm392

Góra

cron