Manewry nizinne - pomoc przy II terminie

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
ol55
Posty: 29
Rejestracja: 2013-10-24, 18:28

Manewry nizinne - pomoc przy II terminie

Post autor: ol55 »

Cześć,

Razem z Pauliną, Magdą i Rafałem zajmuję się organizacją drugiego terminu manewrów, które odbędą się 25-26 października 2014 r. Jeśli jest ktoś chętny do pomocy, szczególnie do pomocy przy rozwieszaniu punktów na drzewach w sobotę lub przy zdejmowaniu punktów w niedzielę (tak, w tym roku musimy to zrobić), to bardzo proszę o kontakt na a_kolodziejczyk[at]student.uw.edu.pl lub na numer 505538772. Poza pomocą przy punktach inne formy pomocy także mile widziane ;)

Pozdrawiam,
Ola Kołodziejczyk
grzesiej

Re: Manewry nizinne - pomoc przy II terminie

Post autor: grzesiej »

Czy pomoc kursanta, który jedzie nad rogi termin, tez się liczy? :)
nazwa
Posty: 62
Rejestracja: 2010-11-05, 23:45

Re: Manewry nizinne - pomoc przy II terminie

Post autor: nazwa »

Jeśli kursant chce wziąć udział w manewrach w II terminie, a nie zaliczył I-go, to nie, zupełnie się nie liczy.

A w ogólności i dla rozjaśnienia - prośba o rozwieszanie raczej NIE JEST skierowana do osób planujących uczestnictwo w manewrach w charakterze zawodników. Zadaniem i zamiarem takich osób jest w końcu latanie po lesie w poszukiwaniu punktów, a nie ich rozwieszanie.

Ale oczywiście chętni uczestnicy, jeśli starczy im sił (co budzi pewną moją wątpliwość), będą mogli wziąć udział w zdejmowaniu punktów, już po zakończeniu manewrów. Myślę, że organizatorzy byliby taką chęcią zachwyceni!
ODPOWIEDZ