LETNIE 2015

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Magda Cz.

Re: LETNIE 2015

Post autor: Magda Cz. »

Gratulacje!!! :)
wieści szybko się rozchodzą!
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: LETNIE 2015

Post autor: Grzesiek »

Ode mnie też!
Magda
Posty: 35
Rejestracja: 2012-10-30, 22:51

Re: LETNIE 2015

Post autor: Magda »

Ode mnie również!
jedrek witkowski

Re: LETNIE 2015

Post autor: jedrek witkowski »

też gratuluję, ale dla komu? kto zaliczył?
Jędrek
Wolu
Posty: 284
Rejestracja: 2008-01-28, 21:52

Re: LETNIE 2015

Post autor: Wolu »

Otóż to! Zero informacji na forum o przebiegu wyjazdu. Takie zachowanie jest naganne i niezgodne z linią informacyjną klubu! Proszę odświeżyć wątek plotkarski!
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: LETNIE 2015

Post autor: Grzesiek »

Agenci donoszą, że zaliczyli wszyscy uczestnicy letniego. Dokładniej rzecz ujmując: Ewelina Różańska, Paulina Kocot, Janusz Paczesny, Michał Stachura, Magda Wierzbicka "Maluch", Grzesiek Bokota. Chyba nikogo nie pominąłem...
Jak wrócą z Tokaju to trzeba ich potarmosić żeby uchylili rąbka tajemnicy. Może jakaś relacja, zdjęcia :)
Wolu
Posty: 284
Rejestracja: 2008-01-28, 21:52

Re: LETNIE 2015

Post autor: Wolu »

Gratulacje. Czekamy na szczegóły :)
Paulina
Posty: 257
Rejestracja: 2012-11-09, 20:26

Re: LETNIE 2015

Post autor: Paulina »

Spieszę donieść, że pierwsza ekipa stopowa jest już w domach i dopiero teraz mamy szansę napisać co działo się na przejściu. Potwierdzam: zaliczyli wszyscy, tak, tak :-D
Samo przejście przebiegło bardzo fajnie i pomyślnie, a jak dodamy do tego bardzo dobrą pogodę, to było super! Mieliśmy okazję poobcować z kulturą Rumuńską, przejść mało oblegane pasma górskie i na koniec cieszyć się z pozytywnego wyniku w Tokaju ;-)
Ewelina Różańska
Posty: 104
Rejestracja: 2012-11-08, 23:10

Re: LETNIE 2015

Post autor: Ewelina Różańska »

Fully approved! To był świetny wyjazd, bardzo się ze sobą zgraliśmy, wspieraliśmy się, pomagaliśmy sobie i mimo że to był egzamin, niesamowicie przyjazna atmosfera rozładowywała wszelki stres :)

Generalnie zaczęliśmy od zwiedzania Budapesztu, po którym oprowadzał nas jego rodowity obywatel Michał B. Wieczorem zostaliśmy zaproszeni do Bekeyowego gniazda rodzinnego na kolację, po czym wsiedliśmy w nocny autobus i teleportowaliśmy się do Sovaty w Rumunii, skąd zaczęliśmy 11-dniową wędrówkę przez góry Giurgului i Hargita. Zakończyliśmy w miejscowości Csíkszereda, dużym ośrodku zamieszkiwanym w większości przez siedmiogrodzkich Seklerów. Tam nastąpiło oficjalne zamknięcie przejścia, wino, kobiety, śpiew i te sprawy :) Nocnym pociągiem udaliśmy się do Tokaju, w którym cywilizacja przywitała nas upragnionym prysznicem, langoszem i oczywiście wspaniałym winem, w które niektórzy z nas porządnie się zaopatrzyli (nie powiem kto dźwigał 14 litrów...)! Następnego dnia, czyli w piątek 24.07. zdecydowaliśmy się opuścić to zacne miejsce i w kilku 2- i jednej 3-osobowej ekipie wrócić stopem do Warszawy. Każda grupa miała po drodze swoje perypetie. Z mojego (oraz Stachurowego i waletowego - Kamila Szmita) doświadczenia powiem Wam, żebyście omijali Tarnów wielkim łukiem, bo to siedlisko antyżyczliwych dla autostopowiczów ludzi, za to już 40 km na północ przy drodze na Kielce leży sobie Szczucin z genialną lodziarnią!

Obszerniejsza relacja na pewno pojawi się w najbliższym wydaniu Biuletynu (jednak ten wyjdzie zapewne dopiero w grudniu), chodzą słuchy, że mamy zrobić slajdy z wyjazdu, w któryś weekend września planujemy urządzić wielką klubową imprezę powakacyjną, na której podzielimy się z Wami szczegółami wyjazdu. A najszybciej możecie obejrzeć zdjęcia z wyjazdu (mojego autorstwa).

https://plus.google.com/u/0/photos/1159 ... 0014806881

I przepraszamy za brak odzewu zaraz po przyjeździe - to się więcej nie powtórzy :)
ODPOWIEDZ