Przejście Letnie 2012

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Przejście Letnie 2012

Post autor: Grzesiek »

Dziękuje wszystkim za wspólną wyprawę.
Dotarcie do Warszawy zajęło mi zdecydowanie więcej czasu niż reszcie ekipy gdyż zwiedzałem jeszcze Budapeszt, Bratysławę. Oprócz tego przeszedłem Beskid Żywiecki i spędziłem kilka dni w Zakopcu zwiedzając polski i słowacki Spisz tak więc do domu dotarłem dopiero wczoraj wieczorem. Nie mniej nie zapomniałem o zdjęciach, które zamieszczam tutaj: https://picasaweb.google.com/grzkac/RumuniaVII2012
Jeżeli chodzi o relacje to jestem w trakcie jej tworzenia i prawdopodobnie za kilka dni będę miał gotowy tekst.
Awatar użytkownika
Mętlik
Posty: 65
Rejestracja: 2008-02-06, 16:17

Re: Przejście Letnie 2012

Post autor: Mętlik »

Hej :)

Jeśli chodzi o gary to my rezerwujemy gar ten 6-7 litrowy i jeszcze jakiś mniejszy (jeśli jest bo nie wiem czy jest mniejszy też?) te gary większe 15litrowe około są wolne :)
Jak Wiatr
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Przejście Letnie 2012

Post autor: Grzesiek »

Relacja z letniego jest już na stronie http://www.skg.uw.edu.pl/relacje/10-kur ... ansilvanae
młodszy, pięknięjszy etc brat G

Re: Przejście Letnie 2012

Post autor: młodszy, pięknięjszy etc brat G »

Kochani, kilka dni temu doszła kartka od Was, za co pięknie Wam dziękuję! Nie powiem, stary dziad ze mnie, ale szczerze się wzruszyłem... nie mówiąc o zazdrości;-)
jeszcze raz stokrotne dzięki, super niespodzianka!
Michał
Awatar użytkownika
Gosia Grabowska
Posty: 128
Rejestracja: 2011-10-27, 15:15

Re: Przejście Letnie 2012

Post autor: Gosia Grabowska »

Do mnie też niedawno doszła. Dzięki wielkie :)
Jasiek
Posty: 49
Rejestracja: 2010-12-07, 22:45

Re: Przejście Letnie 2012

Post autor: Jasiek »

Ja również pięknie dziękuję za pocztówkę - kiedy ją otrzymałem zrobiło mi się od razu cieplej na sercu:) Niemniej jednak naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć, że zdecydowaliście się wydawać pieniądze na kartkę pocztową i znaczki dla mojego młodszego, brzydszego i mniej rozgarniętego brata ;-)
P.S. Przy okazji chciałbym się poinformować, że razem z żoną usilnie indoktrynujemy kolejne pokolenie kursantów, czego fotograficzny dowód załączam
przyszła kursantka.jpeg
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Przejście Letnie 2012

Post autor: Michal Pluta »

Przebrałem zdjęcia z wyjazdu, do obejrzenia tutaj »
"Tak to się robi w Szczecinie"
ODPOWIEDZ