Biblioteka SKG

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
sarniak
Posty: 143
Rejestracja: 2009-10-25, 19:32
Kontakt:

Biblioteka SKG

Post autor: sarniak »

Cześć ludziska :),

ruszyliśmy w końcu z zostawionym milion lat temu systemem bibliotecznym. Jest gotowy już od maja, ale w zasadzie znowu jakieś rozprężenie się stało, mi się skończyły na moment pokłady wolnego czasu, które przychodzą i odchodzą raczej niedługimi falami. Miałem pisać oficjalnego maila na infolistę, ale wydaje mi się, że fajnie by było zacząć tutaj gdzie łatwiej się z wami skomunikować.

Biblioteka stoi sobie tutaj:
http://biblioteka-gorska.herokuapp.com/

Co chyba najważniejsze z waszego punktu widzenia, wyszukiwanie działa dużo lepiej niż kiedyś, tzn. można wpisać mniej dokładne frazy, żeby znaleźć książki, nie powinno być też problemu z polskimi znakami etc.

Jeśli chcecie coś wypożyczyć, to spróbujcie skorzystać z sytemu ;). Pamiętajcie, że mogą tam być jakieś drobne niedopatrzenia, czy (o zgrozo!) błędy, ale fajnie by było razem doprowadzić to do działania. Bibliotekarz łatwego życia nie ma i fajnie by było, gdyby w przepływ książek był uporządkowany.

Aplikacja ma być w założeniu prosta i przyjemna, więc gdyby coś sprawiało trudność, to odzywajcie się, robimy to, żeby ułatwić sprawę i trzeba do tego dążyć :).
ODPOWIEDZ