Przejście letnie 2019- 38KPG

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Asia Wilczyńska
Posty: 32
Rejestracja: 2017-11-01, 20:35

Re: Przejście letnie 2019- 38KPG

Post autor: Asia Wilczyńska »

Jako, że na spotkaniu wczoraj były tylko 3 osoby, wrzuciłam do arkusza mini podsumowanie tego, co ustaliliśmy. Plus to, co jest jeszcze do zrobienia na za tydzień. Zamieszczam info też tu, bo mam wrażenie, że nie wszyscy czytają maile. Do tego wyliczyłam całą trasę w GOT-ach (w tym przewyższenia i kilometry) - możecie znaleźć wszystko w zakładce "Trasa". Jeśli ktoś ma Google Eartha Pro i chciałby mieć mapę w 3d z wyrysowanymi szlakami, schroniskami i cała trasą to niech zgłasza się do mnie na priv.
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: Przejście letnie 2019- 38KPG

Post autor: Marek Paleski »

Hej, przypominam o spotkaniu w najbliższą środę 10.07 o 19:00. Spotykamy się pod siedzibą SKG. Obecność oczywiście obowiązkowa.
Użytkownik1

Re: Przejście letnie 2019- 38KPG

Post autor: Użytkownik1 »

Hu, hu, mam takie wrażenie, że postęp technologiczny daje się we znaki i oczekiwanie zamieszczania wszystkich informacji na forum jest zwyczajnie przestarzałe. To było dobre może 10 lat temu ;)
Awatar użytkownika
dobmaks
Posty: 19
Rejestracja: 2017-11-07, 19:51

Re: Przejście letnie 2019- 38KPG

Post autor: dobmaks »

Jestem na delegacji za granicą nie dam rady przyjść na spotkanie.
Maks D. :roll:
Rafał S..

Re: Przejście letnie 2019- 38KPG

Post autor: Rafał S.. »

Kamil Majchrzak . Proszę daj znać czy jedziesz z nami czy nie? Chcemy kupić tańsze bilety i musimy jak najszybciej to wiedzieć.
Awatar użytkownika
m.w.
Posty: 69
Rejestracja: 2013-11-12, 21:37

Re: Przejście letnie 2019- 38KPG

Post autor: m.w. »

Przypominam o spotkaniu w dzisiejszą środę (17.07) o 19:30. Spotykamy się pod siedzibą SKG. Obecność oczywiście obowiązkowa.
No pain no gain wiec...napieramy...
Awatar użytkownika
m.w.
Posty: 69
Rejestracja: 2013-11-12, 21:37

Re: Przejście letnie 2019- 38KPG

Post autor: m.w. »

W imieniu instruktorów dziękujemy za tegoroczne przejście letnie i wspólne wędrowanie.

Gratulujemy tym którzy zaliczyli i życzymy powodzenia na praktyce przewodnickiej.
Innych zachęcamy do dalszego doskonalenia się i podjęcia wyzwania w kolejnym roku.

Pozdrawiamy
Michał i Marek
No pain no gain wiec...napieramy...
ODPOWIEDZ