×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/stories/Archiwalia/1987/Informator o obozach.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Nasza klubowiczka, przewodniczka, koleżanka i przyjaciółka Joanna Gecow (dawniej Walewska) choruje na bardzo rzadki nowotwór złośliwy. Jeszcze niedawno nie było nadziei. Po amputacji ręki w pozostałym fragmencie pozostał nowotwór a lekarze nie byli w stanie zaproponować sensownej kuracji. Historię zmagań Asi z chorobą możesz przeczytać tutaj na facebooku.

We wrześniu było pospolite, internetowe ruszenie... I udało się znaleźć lek (Tazemetostat), który może pomóc! Nareszcie, jest konkret! Jednak leczenie jest bardzo drogie, dlatego wspieramy Asię w jej zbiórce.

Jak możesz pomóc?

Darowizna

Na stronie Fundacji Onkoligicznej Rakiety jest prowadzona zbiórka: fundacjarakiety.pl/podopieczni/joanna-gecow/. Joasię można też wesprzeć przelewem na konto Fundacji: 52 1050 1025 1000 0090 3010 4252, w tytule wpisując " Joanna Gecow".

Grupa z licytacjami (bazarek charytatywny)

Dołącz do grupy na facebooku z licytacjami dla Asi. Możesz coś wystawić albo licytować. Grupa "Idę w góry cieszyć się życiem. Licytacje dla Joanny!

Update! Do poniedziałku 12 grudnia można licytowac specjalny zestaw SKG (lniane torby, kubki, otwieracz do piwa, znaczek SKG i jeszcze parę drobiazgów): www.facebook.com/groups/514735017368508/posts/524315886410421

Spacery i warsztaty kulinarne

Już teraz nasza przewodniczka, Paulina Kocot, zaprasza na spacer śladami Stanisława Staszica - 10 grudnia o godz. 10.00. Wejściówką będzie cegiełka na leczenie Asi.

Niebawem wrzucimy informacje o kolejnych spacerach i warsztatach związanych z gotowaniem na ognisku.

Promowanie akcji

Buduj z nami zasięgi - udostępnij np. ten post na facebooku, przekaż informację dalej, pomóż nam dotrzeć do jak największej grupy osób

1% - PIT

Możesz, rozliczając swój PIT, pamiętać o Asi i przekazać jej swój 1%. W odpowiednim polu wpisz numer KRS Fundacji Onkologicznej Rakiety i nazwisko Asi.

KRS: 0000414091, cel szczegółowy: Joanna Gecow

Damy radę

Razem mamy moc. Pomóżmy Asi, jej mężowi i dwójce dzieci schodzić razem jeszcze nie jedne góry.

Informator SKG

Informator dla uczestników KPG

Informator SKG 1

Informator SKG 2

Informator dla uczestników KPG

Informator o obozach

{gallery}stories/Archiwalia/1987/Informator o obozach{/gallery}

Informator SKG

Informator Turystyczny Gorce

Informator SKG 1

Informator SKG 2

Informator dla uczestników KPG

Informator Krajoznawczy Gorce

Informator SKG 1

Informator SKG 2

Informator dla uczestników KPG

Informator Krajoznawczy Gorce

Informator PTTK dla studentów

Informator SKG 1

Informator SKG 2

Biuletyn SKG

Informator Magura Spiska