Strona 1 z 1

Dzień Otwarty na UW - wypromujmy się!

: 2015-04-13, 13:10
autor: Ewelina Różańska
Prawdopodobnie część z Was dostała maila o podobnie brzmiącej treści, ale nie zaszkodzi przeczytać go jeszcze raz i zapisać w kajeciku, że sobotnie popołudnie rezerwujecie sobie dla Klubu ;)

25 kwietnia (sobota) między godz.10 i 16 odbędzie się na UW Dzień Otwarty, na który ściągać będą licealiści z całej Polski. Dla SKG jest to świetny sposób na reklamę i zachęcenie nowych rzesz kursantów, potencjalnych sympatyków-rajdowiczów i klubowiczów do poznania nas (ma się rozumieć, na początku października także będziemy prowadzić marketing). Dlatego tego dnia następuje pełna mobilizacja sił!!! W znanym miejscu (tj. na prawo od bramy głównej UW) rozstawiamy tzw. kiosk - tym razem na wypasie! Będzie namiot, raki, czekany, kaski, liny i ulotki :). Dla koczujących nie zabraknie herbaty, kawy i słodkości.

Najważniejsze jest to, żebyście przyszli. Choć na godzinę, na spacer z maluchami, podjechali rowerem lub na rolkach. Jeśli możecie być tam przez cały dzień - chwała Wam za to! - 6 godzin w doborowym towarzystwie minie w try-mi-ga. Szczególnie że nie opuszczać nas będzie myśl o OGNISKU NAD WISŁĄ po zakończeniu kiosku (oczywiście jeżeli pogoda nam nie pokrzyżuje planów)! :D

Zapisujcie się zatem do harmonogramu koczowniczego, im Was więcej, tym lepiej dla Klubu i nas samych.

TU: https://docs.google.com/a/skg.uw.edu.pl ... edit#gid=0

(Prośbę o udostępnienie dokumentu wysyłajcie na ewelina.rozanska@skg.uw.edu.pl)

O sprawie będzie głośno także na fejsbuku i stronie startowej skg, więc raczej nie grozi Wam, że zapomnicie.

Proszę - roześlijcie tę informację dalej w świat, bo na pewno nie dotrze do wszystkich.
Thank you from the mountain!

Co do ogniska - jeśli możecie, naprawdę przynieście ze sobą trochę drewna, bo tam jest ubogo w ten cenny materiał.

Liczę na Was!
Ewelina Różańska
(ostatni studencki Mohikanin wśród Zarządu :) )