I Rowerowe (szosowe) Kryterium Beskidzkie 10-11VI 2017

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Magda Cz.

I Rowerowe (szosowe) Kryterium Beskidzkie 10-11VI 2017

Post autor: Magda Cz. »

I Rowerowe (szosowe) Kryterium Beskidzkie

Krew, pot i łzy na szosie - jeśli lubisz takie klimaty to zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym Kryterium Beskidzkim SKG. Przez dwa dni będziemy iść w trupa, lizać koła. Będą ognie, ściany i ucieczki, ale na pewno nie zabraknie też weekendowego baja bongo.

Kiedy ? 10-11 czerwca 2017
gdzie ? Beskid Mały, Śląski i Żywiecki

Impreza ma charakter towarzyskiej rywalizacji. W sobotę i niedzielę zostanie rozegranych kilka etapów, w których będziemy się ścigać. Przewidziane są także premie lotne i górskie, a na Króla/Królową Podjazdów czeka Puchar Prezesa. Ale będzie też grupetto "last but not the least", bo w końcu liczy się udział !

W ciągu 2 dni pokonamy ok 200 km i ok 2500 m przewyższenia. Poruszamy się po drogach, więc trasy dedykowane są rowerom szosowym.

Wyjazd przewidziany jest dla osobników obojga płci w wieku powyżej 16 lat.

Przewidujemy przejazd pociągiem, nocleg w warunkach turystycznych.
Orientacyjny koszt wyjazdu to 200zł + dojazd z Warszawy do Bielska-Białej w piątek po południu (9 czerwca). Cena zawiera powrót do Warszawy, przejazdy na miejscu, zakwaterowanie (2 noclegi) wraz z przechowaniem roweru.

W przypadku wariantu skróconego (wyjazd w sobotę rano) przybliżony koszt to 185zł (cena zawiera przejazd w obie strony przejazdy na miejscu, zakwaterowanie (1 nocleg) wraz z przechowaniem roweru.

Więcej informacji i zapisy:
Marcin Bruzda, marcin.bruzda1@gmail.com, 509 151 024
Paweł Marciniak, pawel.marciniak@skg.uw.edu.pl, 502 852 445
ODPOWIEDZ