Strona 1 z 1

nowa zniżka na kursy wspinaczkowe

: 2018-03-16, 20:34
autor: Wolu
Członkowie SKG uzyskali zniżkę na kursy wspinaczkowe w Szkole wspinania drytooling.com.pl - Damian Granowski.

Damian jest instruktorem wspinaczki sportowej od 7 lat, a od roku posiada licencję instruktora wspinaczki skalnej PZA. Jest zrzeszony w KW Kraków.
Swoje kursy prowadzi głównie w okolicach Krakowa (Jura Płd.) i w Sokolikach.
Niektórzy z Was może kojarzą Damiana jako osobę prowadzącą od kilku lat serwis poświęcony głównie wspinaniu drytoolowemu i zimowemu drytooling.com.pl.
Wysokość zniżek zależy od rodzaju kursu i jego terminu.

Poniżej informacja od Damiana Granowskiego:
Szkoła wspinania drytooling.com.pl oferuje kilka rodzajów szkoleń wspinaczkowych i nacisk kładziemy na rozwój wspinaczkowy pod kątem wspinania górskiego. Z racji tego, że najlepiej się szkoli w grupie znajomych (których znamy i lubimy) to przygotowałem ofertę dla Członków Studenckiego Klubu Górskiego. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie kursyskalkowe.pl, a tutaj wrzucam kilka opcji, które mogłyby was zainteresować:

Najbardziej wszechstronnym kursem wspinaczkowym na początek jest kurs skałkowy (zwany też kursem wspinaczki skalnej), który trwa 6 dni i podczas którego nauczycie się jak się wspinać w naturalnej skale zarówno na drogach obitych (przygotowanych do wspinaczki) jak i tradycyjnych (bez takich udogodnień, nieco podobnie jak w górach). Będziecie się wspinać na drogach wspinaczkowych o długości minimum 10 metrów, a maksymalnie 60 metrów (drogi wielowyciągowe). Więcej informacji znajdziecie tutaj:
http://kursyskalkowe.pl/oferta/kursy-wspinaczkowe/110-kurs-wspinaczki-skalnej
Członkowie klubu mogą liczyć na zniżkową cenę kursu w wysokości 680-700 zł (w zależności od pory roku). Jest opcja rozszerzonego kursu (8 dni na Jurze i w Sokolikach) za 900 zł.
Kursem doszkalającym do kursu skałkowego może być kurs wspinania na własnej asekuracji na drogach tradycyjnych, który trwa 4 dni i przeprowadzany jest zazwyczaj w Sokolikach. Więcej informacji o nim znajdziecie tutaj:
http://kursyskalkowe.pl/oferta/kursy-wspinaczkowe/115-kurs-doszkalajacy-wlasna-asekuracja-trad
Członkowie klubu mogą liczyć na zniżkową cenę kursu w wysokości 500 zł.
Kurs doszkalający z techniki ruchu wspinaczkowego. Głównie wspinanie na własnej asekuracji po górskich formacjach jak rysy, kominy, rajbungi. Wszystko to w Sokolikach. Więcej informacji tutaj:
http://kursyskalkowe.pl/oferta/kursy-wspinaczkowe/128-kurs-wspinania-rysy-kominy-przerysy-rajbungi
Członkowie klubu mogą liczyć na zniżkową cenę kursu w wysokości 500 zł.
Ci którzy myślą o wspinaczce zimowej powinni pomyśleć o kursie drytoolingu (wspinanie z rakami i czekanami). Więcej informacji tutaj:
http://kursyskalkowe.pl/oferta/kursy-wspinaczkowe/117-kurs-drytoolingu
Członkowie klubu mogą liczyć na zniżkową cenę kursu w wysokości 470 zł.

Szkolenia prowadzi głównie Damian Granowski (instruktor PZA), ale zdarza się, że w przypadku większej ilości osób niż 4, zajęcia prowadzi dodatkowy instruktor.

Dla osób zainteresowanych bardziej tematyką wspinania polecam cykl porad dla początkujących, który napisałem u mnie na stronie:
http://kursyskalkowe.pl/porady-wspinaczkowe-dla-poczatkujacych