Zapraszamy wszystkich klubowiczów, kursantów i sympatyków na coroczną

Karnawałówkę

Impreza jak zawsze przebierana, w tym roku tematem jest "Polska wieś". Spotykamy się w sobotę 18 lutego o 19:00 w domu Mai w Józefowie na ul. Nowej 4a (domofon: "J. L. Rusakowie"). Przebranie obowiązkowe.

Istotne informacje:

1. Impreza jest składkowa - 10 zł., ale można skontaktować się z organizatorami i zamiast wpłaty coś przygotować. Pieniądze można przekazać osobiście, albo na konto:

Grzegorz Kaczmarek
76 1470 0002 2055 3254 3627 0001
ul. Rozłogi 7, 01-310 Warszawa
Tytuł przelewu: KARNAWAŁÓWKA Imię i Nazwisko

Nieprzekraczalny termin wpłat to czwartek 16 lutego.

2. Zapewniamy:

1) Napoje i przekąski (przy czym gorąco zachęcamy do przynoszenia własnych wypieków!)
2) Imprezę taneczną z profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym
3) Nocleg (z własnym śpiworem i karimatą)

Alkohol we własnym zakresie.

Dojazd (mapka):

Pociągi - w kierunku wschodnim na Otwock, Celestynów, Pilawę, Dęblin. Wysiadacie na stacji Michalin lub Józefów - dom Mai znajduje się pomiędzy nimi, do każdej jest 10 min. Uwaga! Karta miejska i wszelkie warszawskie bilety dobowe lub dłuższe (np. miesięczne) są ważne do Falenicy (ostatnia stacja warszawska), bezpośrednio po Falenicy jest już stacja Michalin, a potem Józefów. Jeżdżą również SKMki na Otwock (linia S1), bilety jak w autobusach. Za Falenicą obowiązują bilety 2 strefy karty miejskiej. Między Warszawą Falenicą i Michalinem często sprawdzają bilety.

Autobusy - z centrum autobusem 521 do przystanku PKP FALENICA a z niego piechotą, lub można jeszcze kwałek podjechać autobusem 161 do przystanku OLECKA.

Linie prywatne - MiniBus, Arka, Wilga. Jadą jakieś 30-40 min, ale każdy przystanek jest na żądanie i w środku autobusu nie ma rozpiski trasy, więc trzeba uważać, gdzie wysiąść - was będzie interesował przystanek „Cicha". W Warszawie przystanek jest w centrum pod Forum/Novotelem, następny pod Muzeum Narodowym. Inne przystanki warszawskie można znaleźć na stronie: http://www.minibus.com.pl/. Koszt kursu z centrum do Józefowa to 4 zł (nie ma ulgowych). MiniBusów jeździ najwięcej, ale jest jeszcze "MiniBusBis" - ten jedzie Wałem Miedzeszyńskim i nie dojedziecie nim do celu!

Karnawalowka1

ZAPRASZAMY !

Kontakt: karnawalowka(at)skg.uw.edu.pl lub Grzegorz Kaczmarek tel: 516 405 251

SKG, jako organizacja non-profit, nie zarabia na przygotowywanych wydarzeniach, a ich organizatorzy są wolontariuszami.