Noga we wtorek

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Sosna
Posty: 42
Rejestracja: 2007-04-01, 21:46

Re: Noga we wtorek

Post autor: Sosna »

byłem!!hehe
czarna87
Posty: 39
Rejestracja: 2009-10-20, 19:01

Re: Noga we wtorek

Post autor: czarna87 »

ja też :-D

http://www.facebook.com/event.php?eid=212096755491637
http://www.polibuda.info/art15210

Może macie ochotę zagrać? ;-) Ja niestety odpadam, bo 11.06 pracuję.
"Dream as you'll live forever, live as you'll die today"
J. Dean
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Noga we wtorek

Post autor: Michal Pluta »

Starzy________19 : 15________MłodziWiola (debiut), Zosia, Wojtek,_________(I poł. 11:8)_________Klara, Tymon (debiut), Marcin,
__ Michał,Tomek, Marine 1_________________________________Michał, Marine 2, Marine 3

Bardzo dobra i szybka pierwsza część, obfitowała w wiele sytuacji bramkowych. Początkowa przewaga młodych stopniała po dojściu posiłków do drużyny starych i ta część skończyła się rezultatem 11:8. W drugiej połowie dołączyło do nas trzech amerykańskich Marines, szczególnie ożywiło to grę Młodych którzy rzucili się do odrabiania strat. Jednak Starzy mądrze się bronili, spowalniali grę, rozgrywali piłkę w obronie, licząc na długie podanie i strzały z dystansu, co jak pokazuje końcowy wynik dało im końcowe zwycięstwo.

W najbliższy wtorek, bez zmian, gramy o 18:00 na Polu Mokotowskim (mapka). Proszę o zabranie kijków i potwierdzenie obecności na forum.
"Tak to się robi w Szczecinie"
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: Noga we wtorek

Post autor: Wojtek Grochowski »

2. Wojtek (jeśli nie będzie padać)
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Noga we wtorek

Post autor: wex »

3. Będę (nawet jak będzie padać).

Swoją drogą, po debiucie barmanki z Grawitacji padł pomysł żeby na obchody 35-lecia zorganizować mecz z udziałem Kilera, Czarnej Mamby i kelnerki z University ;P
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Noga we wtorek

Post autor: Michal Pluta »

Ale to ty Tomku powiesz to Kilerowi.

Gramy niezależnie od warunków.
"Tak to się robi w Szczecinie"
Awatar użytkownika
Paxek
Posty: 269
Rejestracja: 2007-10-24, 00:31
Kontakt:

Re: Noga we wtorek

Post autor: Paxek »

4. Nie obiecuje, ale będę :)
Mirek von Niemiroff vel Niemirek
Sosna
Posty: 42
Rejestracja: 2007-04-01, 21:46

Re: Noga we wtorek

Post autor: Sosna »

no ja chyba pass, chyba ze na trzecia polowe wpadne najwyzej bedziemy w kontakcie
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Noga we wtorek

Post autor: wex »

No, zgłaszać się proszę, ICM przewiduje deszcz, ale to przecież sama przyjemność w tej duchocie:).
Awatar użytkownika
Marcin Zarzycki
Posty: 264
Rejestracja: 2007-03-30, 15:19

Re: Noga we wtorek

Post autor: Marcin Zarzycki »

2 Marciny tez beda, chyba ze jakies oberwanie chmury zaatakuje.

Pozdrawiam
MZ
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Noga we wtorek

Post autor: Michal Pluta »

7. Będzie Janek
"Tak to się robi w Szczecinie"
Sosna
Posty: 42
Rejestracja: 2007-04-01, 21:46

Re: Noga we wtorek

Post autor: Sosna »

Hej,

Kynlen (jeden z Amerykanów, który grał z nami tydzień temu w nogę) organizuje w sobotę (11 June) Toga Party w swoim domu/mieszkaniu. Pisał, że wszyscy są mile zaproszeni. Start 21.00. Więcej info wkrótce!!

pzdr

Michał (Sosna)
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: Noga we wtorek

Post autor: Wojtek Grochowski »

Cześć,
ma ktoś może chęć na szybką i techniczą halówkę w niedzielę o 17:00 na Ochocie?
Gramy 2 godziny (czasem 3, gdy są 3 drużyny). Zrzucamy się po 15 zł.
Deklaracja zobowiązująca. Odezwijcie się do mnie najlepiej dzisiaj, ewentualnie jutro rano.

Telefonu do siebie nie podaję w necie, ale na pewno znacie, albo znacie kogoś, kto mnie zna ;)
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
Sosna
Posty: 42
Rejestracja: 2007-04-01, 21:46

Re: Noga we wtorek

Post autor: Sosna »

Jakby ktos sie wybieral do Amerykanow na Toga Party dzis (sobota) o 21.00 dajcie znac - 606 281 450

pzdr

SOsna
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Noga we wtorek

Post autor: Michal Pluta »

Starzy_________13 : 10________Młodzi__dwóch Marcinów, Wojtek, ____________(I poł. 5:6)_____________Zosia, Maciek, Michał P.,
________Michał S._______________________________________________Mirek, Tomek

Młodzi od początku przycisnęli, mieli wyraźną przewagę i po pierwszej połowie zasłużenie prowadzili. W drugiej części kontrolowali grę i zepchnęli Starych do defensywy. Prawdopodobnie gdyby utrzymali koncentrację nic nie odebrałoby im zwycięstwa. Jednak zmarnowali doskonałe sytuacje, stracili kilka głupich bramek i to Oni musieli pod koniec spotkania gonić wynik. Starzy takich sytuacji marnować nie przywykli, mądrze się bronili, strzelili parę bramek z niczego i po raz kolejny mogli się cieszyć z wygranej.

Podczas trzeciej połowy obie drużyny, ramię w ramię zmierzyły się z podstępnymi dzbankami piwa i mimo, że do starcia stanęły bez szklanek wyszły z niego zwycięsko.

W najbliższy wtorek standardowo: 18:00 na Polu Mokotowskim (mapka). Proszę o zabranie kijków i potwierdzenie obecności na forum.
"Tak to się robi w Szczecinie"
ODPOWIEDZ