4. kursówka 26-27 listopada

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Asiuk
Posty: 77
Rejestracja: 2011-11-13, 22:28

Re: 4. kursówka 26-27 listopada

Post autor: Asiuk »

Jeżeli jesteś w stanie się ze mną szybko skontaktować i Panie w PKP będą miłe, to może uda mi się Cię dopisać. Mój nr tel: 793 422 388. Jesli nie - to bilet "tam" na pociąg będziesz musiała sobie dokupić.
Pozdrawiam,
Asia
Natalia

Re: 4. kursówka 26-27 listopada

Post autor: Natalia »

a propos namiotow: mam dwojke (ale i 3 os pewnie sie wcisna) i chetnie kogos przygarne albo pozycze jesli ktos przygarnie mnie. brac?:)
Asiuk
Posty: 77
Rejestracja: 2011-11-13, 22:28

Re: 4. kursówka 26-27 listopada

Post autor: Asiuk »

Hej,
Odebrałam bilety dla następujących osób:
1. Małgorzata G. - studencki
2. Adam C. - normalny
3. Maciej W. – studencki
4. Przemek L. – studencki
5. Olga Ł. – studencki
6. Magda P. – normalny
7. Jedrek W. – normalny
8. Instruktor 1 – normalny
9. Instruktor 2 – normalny
10. Kasia K. - normalny

Ceny wyszły następująco:
normalny: 32,9zł - czyli mam od Was nadal 14zł reszty (na dalszy przejazd)
studencki: 16,2zł - mam 28,88zł reszty.

Jak już będę wiedzieć jak jedziemy z Krakowa i za ile, to będę Wam odpowiednio zwracać pieniądze lub prosić o więcej.
Pozdro,
Asia
lochocho
Posty: 20
Rejestracja: 2011-11-03, 18:28

Re: 4. kursówka 26-27 listopada

Post autor: lochocho »

Hej!
oto lista jedzeniowa:

Każdy bierze:

1 bochenek chleba,
1,5 l wody niegazowanej,
200 g kabanosy - jesli ktos ma ochote mozna wiecej;)
50 g bakalii lub orzechów - to samo;)
1 tabliczka czekolady - jak wyzej;)
1 torebka ryżu
1 słodka chwila (kisiel/ budyń)

poza tym:

Paweł Marciniak - 4 pasztety w opakowaniu plastikowym, trochę soli w szczelnym pudełeczku, 0,5 kg kiełbasy
Magda Piątek - ser żółty w plasterkach 600 g, jedno opakowanie parówek ( 5 sztuk)
Adam Cieślik - 2 dżemy w opakowaniu plastikowym (po ok. 300 g), cukier w kostkach 500g
Małgorzata Grabowska - Ketchup, 5 serków topionych (po ok. 100 g).
Mikołaj Brzeziński - 1 puszka groszku (po ok. 400 g), 5 sosów pomidorowych w torebce, 0,5 kg kiełbasy
Marta Cobel-Tokarska - Krem czekoladowy w opakowaniu plastikowym - cos nutellopodobne, ale tansze;), 3 ogórki, 2 pasztety
Jędrzej Wi... - 3 puszki kukurydzy (ok. 400 g),6 opakowań barszczu czerwonego w torebkach (Winiary/Amino)
Katarzyna Kolasiak - 40 torebek herbaty (np. z cynamonem, owocowej), margaryna, 1 opakowanie parówek ( 5 sztuk)
Gosia Staroń - 40 torebek herbaty (np. z imbirem, zwykłą), 200 g wędliny krojonej, opakowanie parówek ( 5 sztuk)
Asia Kocik- 2 opakowani tortellini o smaku grzybowym (po 250 g), 200g wędliny krojonej, jedno opakowanie parówek ( 5 sztuk)
Przemek Linke - 3 opakowania rybek w puszce, 200 g wędliny krojonej, jedno opakowanie parówek ( 5 sztuk)
Olga Łochowska - 3 opakowania tortellini o smaku grzybowym(po 250 g), 5 cebul, jedno opakowanie parówek ( 5 sztuk)
Natalia Okińczyc - 2 opakowania rybek w puszce, 3 papryki
Maciek Warchałowski – 0,5 kg kiełbasy, 1 puszka groszku ( 400g)
Awatar użytkownika
Kola
Posty: 21
Rejestracja: 2011-11-02, 09:14

Re: 4. kursówka 26-27 listopada

Post autor: Kola »

Do załatwienia biletu grupowego na TLK oprócz pięczątki organizacji instytucji itp wymagane jest zachowanie terminu składania wniosku (min 14dni przed wyjazdem-,tak mówi regulamin!' :) ).

Oczywiście ja nie rezygnuję i będę próbowała załatwić co się da..

W związku z tym,że istnieje cień szansy uprzejmie prosiłabym wszystkich Szanownych uczestników o przygotowanie na dzisiejsze spotkanie odliczonej kwoty pieniędzy w wysokości:

- 38 zł > koszt biletu grupowego normalnego

v

- 19 zł > koszt biletu grupowego studenckiego


Dziś wieczorem będę wiedziała na 100% czy da nam się pojechać na bilecie grupowym czy nie.

Jeżeli sprawa wyjaśni się pozytywnie-zbiorę kasę i pobiegnę złożyć wniosek i odebrać bilety .

Jeżeli ta opcja będzie dla nas nieaktualna spróbuję znaleźć coś innego.


Pzdr.

K.
'Great things are done when men and mountains meet' W.Blake
malgo
Posty: 32
Rejestracja: 2009-11-13, 19:57

Re: 4. kursówka 26-27 listopada

Post autor: malgo »

Przypominam, że bez wpłaconej pierwszej raty i oddanego zaświadczenia od lekarza nie można jechać na kursówkę !!!
Osoby, które mają jakieś zaległości zapraszam dziś po wykładzie do siedziby.

Gosia
Awatar użytkownika
KrzysM
Posty: 119
Rejestracja: 2008-11-13, 22:13

Re: 4. kursówka 26-27 listopada

Post autor: KrzysM »

Nie jestem pewien na 100%, ale taryfy spółki PKP Intercity nie obowiązują w pociągach spółki Przewozy Regionalne. Pociąg IR o 18:20 prowadzi spółka Przewozy Regionalne. Na ostatnią kursówkę jechaliśmy tym pociągiem i bilety kosztowały nas : normalny ok33 zł, studencki ok 18zł. Bilety kupuje się w dniu odjazdu pociągu zgodnie z ofertą TY i Raz Dwa Trzy:
http://www.przewozyregionalne.pl/aktual ... ,2997.html
Ta taryfa oczywiście nie obowiązuje w pociągach TLK prowadzonych przez spółkę PKP Intercity. Za to jest honorowana w pociągach spółek: Arriva RP, Koleje Dolnośląskie, Koleje Wielkopolskie i Koleje Śląskie. W naszym kochanym kraju nie ma już jednych kolei PKP.
Awatar użytkownika
KrzysM
Posty: 119
Rejestracja: 2008-11-13, 22:13

Re: 4. kursówka 26-27 listopada

Post autor: KrzysM »

Rozkład jazdy, z którego możemy korzystać na stronie PKP uwzględnia pociągi innych niż PKP Intercity przewoźników tylko jeżeli podróż jest z przesiadką na pociąg PKP Intercity. Ja korzystam ostatnio tylko z rozkładów na stronie http://www.e-podroznik.pl/. Ten rozkład obejmuje większość polskich przewoźników kolejowych i drogowych.
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: 4. kursówka 26-27 listopada

Post autor: jedrek_witkowski »

Namioty zabierają:
- Gosia - 2 osoby
- Olga - 3 osoby
- Natalia 2/3 osoby
- Kasia - 2 osoby
- Jędrek - 2 osoby
- Paweł - 2 osoby
Asiuk
Posty: 77
Rejestracja: 2011-11-13, 22:28

Re: 4. kursówka 26-27 listopada

Post autor: Asiuk »

Krzyś - na IR już mam grupowy. Więc nie kupujemy biletów w promocji. Normalmy ostatnio kosztował 36zł. Przynajmniej ja tyle zapłaciłam (też kupowalismy w promocji).
Pozdrawiam,
Asia
KrzysM pisze:Nie jestem pewien na 100%, ale taryfy spółki PKP Intercity nie obowiązują w pociągach spółki Przewozy Regionalne. Pociąg IR o 18:20 prowadzi spółka Przewozy Regionalne. Na ostatnią kursówkę jechaliśmy tym pociągiem i bilety kosztowały nas : normalny ok33 zł, studencki ok 18zł. Bilety kupuje się w dniu odjazdu pociągu zgodnie z ofertą TY i Raz Dwa Trzy:
http://www.przewozyregionalne.pl/aktual ... ,2997.html
Ta taryfa oczywiście nie obowiązuje w pociągach TLK prowadzonych przez spółkę PKP Intercity. Za to jest honorowana w pociągach spółek: Arriva RP, Koleje Dolnośląskie, Koleje Wielkopolskie i Koleje Śląskie. W naszym kochanym kraju nie ma już jednych kolei PKP.
Asiuk
Posty: 77
Rejestracja: 2011-11-13, 22:28

Re: 4. kursówka 26-27 listopada

Post autor: Asiuk »

Hej Wszystkim!
W razie jakby ktoś nie pamiętał, to przypominam jeszcze na forum, że ZBIÓRKA jest w piatek, 25.11 o godz. 17:45 na Dworcu Wschodnim - hol od strony ul. Lubelskiej (już otwarty).
Od godz. 18:00 planujemy być na peronie i zajmować miejsca w pociągu jak go tylko podstawią. Ewentualni spóźnialscy niech szukają nas w pociągu, a w razie potrzeby dzwonią do mnie:
793 422 388.
Pozdrawiam,
Asia
lochocho
Posty: 20
Rejestracja: 2011-11-03, 18:28

Re: 4. kursówka 26-27 listopada

Post autor: lochocho »

hej,

w zwiazku z tym, ze jedna osoba jednak z nami nie jedzie zmodyfikowalam lekko spis jedzenia do wzięcia. Oto nowy ulepszony jadłospis;))

Paweł Marciniak - 4 pasztety w opakowaniu plastikowym, trochę soli w szczelnym pudełeczku, 0,5 kg kiełbasy
Magda Piątek - ser żółty w plasterkach 600 g, jedno opakowanie parówek ( 5 sztuk)
Adam Cieślik - 2 dżemy w opakowaniu plastikowym (po ok. 300 g),cukier w kostkach 500g
Małgorzata Grabowska - Ketchup, 5 serków topionych (po ok. 100 g), opakowanie parówek ( 5 sztuk)
Mikołaj Brzeziński - 1 puszka groszku (po ok. 400 g), 5 sosów pomidorowych w torebce, 0,5 kg kiełbasy
Marta Cobel-Tokarska - Krem czekoladowy w opakowaniu plastikowym - cos nutellopodobne, ale tansze;), 3 ogórki, 2 pasztety
Jędrzej Wi... - 3 puszki kukurydzy (ok. 400 g),6 opakowań barszczu czerwonego w torebkach (Winiary/Amino)
Katarzyna Kolasiak - 40 torebek herbaty (np. z cynamonem, owocowej), margaryna, 1 opakowanie parówek ( 5 sztuk)
Asia Kocik- 2 opakowani tortellini o smaku grzybowym (po 250 g), 200g wędliny krojonej, jedno opakowanie parówek ( 5 sztuk)
Przemek Linke - 3 opakowania rybek w puszce, 200 g wędliny krojonej, jedno opakowanie parówek ( 5 sztuk)
Olga Łochowska - 3 opakowania tortellini o smaku grzybowym(po 250 g), 5 cebul, jedno opakowanie parówek ( 5 sztuk)
Natalia Okińczyc - 2 opakowania rybek w puszce, 3 papryki, 200 g wędliny krojonej
Maciek Warchałowski – 0,5 kg kiełbasy, 1 puszka groszku ( 400g), 40 torebek herbaty (np. z imbirem, zwykłą)
Awatar użytkownika
PAL
Posty: 20
Rejestracja: 2011-10-31, 19:49

Re: 4. kursówka 26-27 listopada

Post autor: PAL »

Hej, załatwiam ubezpieczenie, brak mi danych Mikołaja B. Nie mogę się do Niego dodzwonić. Więc jeśli ktoś wcześniej zajmował się ubezpieczeniem kursówki, na której był Mikołaj, niech podeśle mi jego dane (PESEL i adres zamieszkania wraz z kodem). Jeśli Mikołaj czyta tego posta niech sam podeśle mi swoje dane. Adres to przemek.linke at gmail.com. W tej chwili moja lista liczy 12 osób wraz z Mikołajem, czy to pełna lista? Słyszałem, że ktoś skręcił kostkę albo jedzie jakoś inaczej.

Pozdrawiam,
Przemek
lochocho
Posty: 20
Rejestracja: 2011-11-03, 18:28

Re: 4. kursówka 26-27 listopada

Post autor: lochocho »

Inaczej jedzie właśnie Mikołaj, a nie jedzie w ogóle Gosia S.
Awatar użytkownika
piątka
Posty: 7
Rejestracja: 2011-11-13, 19:55

Re: 4. kursówka 26-27 listopada

Post autor: piątka »

Jeżeli ktoś jeszcze dzisiaj tu zajrzy: Kraków-Piekielnik Pan mi zaśpiewał cenę 37,5 zł/os, z powrotem - 32,5 zł/os.
Ponieważ jest to 5 zł więcej niż deklarowałam na spotkaniu na Chabówkę, a dzisiaj już nic innego nie załatwię - biorę zapas keszu co by nas nic nie zaskoczyło :)

Pzdr,
magda
ODPOWIEDZ