Przejście Wiosenne

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Litrowy »

"wychodzi 180zł(łącznie z zakupami po drodze)"

No to 180 czy 330?
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
meg
Posty: 101
Rejestracja: 2009-01-23, 22:18

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: meg »

wiadomość od Natalii skarbnika naszego- w związku z pewnymi rozbieżnymi informacjami co do kwoty za jedzenie, niech nikt na razie nie przelewa pieniędzy za jedzenie Natalii, dziś wieczorem zostanie ustalona ostateczna kwota jedzeniowa!!
gosia staroń
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 88
Rejestracja: 2010-01-04, 02:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Kachna »

Ludziska jasne że 180zł nie mam pojęcia skąd wzięła się ta kwota 330? Będzie Łosoś ale kawioru i sushi nie planowałam:P
pozdrawiam
Kasia
naccia1
Posty: 26
Rejestracja: 2011-10-25, 22:24

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: naccia1 »

Tak, strasznie przepraszam, nastąpiła fatalna pomyłka! Przelewamy kwotę 180 zł. Jeśli ktoś już przelał to niech da znać, zwrócę nadwyżkę!
Awatar użytkownika
Gosia Grabowska
Posty: 128
Rejestracja: 2011-10-27, 15:15

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Gosia Grabowska »

Co do jedzenia, to mam takie kwestie:
1. zaproszenie do dyskusji na temat tego, czy kaszka z bakaliami (pewnie podobnie z owsianką) wystarczy na śniadanie. Część osób mówi, że się tym nie najada i potrzebuje dopchać się kanapkami.
2. może na przegryzki wziąć trochę chleba do kabanosów?
3. czy do śniadania parówkowego tylko chleb z masłem? Może jeszcze trochę sera żółtego, kremusia (coś jak nutella ale w lekkim opakowaniu) albo coś takiego...
4. ostatnio oprócz kabanosów, bakalii i czekolad na postojach sprawdziło nam się musli typu "cranchy"
LidkA
Posty: 40
Rejestracja: 2009-05-17, 23:18

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: LidkA »

Obawiam się, że to ja pomalowałam na żółto:D Przepraszam. Myślałam, że to się nie zapisało. Po prostu zaznaczałam do kogo już wysłałam maila, a do kogo nie, w takiej kolejności jak mi poczta gmail podpowiadała:) A te osoby co zostały niepomalowane, gmail mi podpowiedział na końcu, tak, że nie było już ryzyka że kogoś ominęłam więc nie zaznaczałam sobie.
Google Docs jest widocznie złośliwy dla mnie, bo jak chciałam zapisać transport to się nie zapisało, a teraz jak nie chcialam, wręcz przeciwnie. Ale spróbuję jeszcze go przechytrzyć:D
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 88
Rejestracja: 2010-01-04, 02:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Kachna »

Załatwiłam, że będę mieć w przyszłym tygodniu kartę do Selgrosa od mojej mamy. Selgros jest na Połczyńskiej 103. To jest jakieś 3 przystanki od miejsca gdzie mieszka Grzesiek. Można tam kupić wszystkie rzeczy których potrzebujemy w dużych ilościach. Uwaga płatność tylko gotówką!!! Grzesiek sprawdź jakie masz limity wypłaty? Możliwe, że będziesz potrzebował je zwiększyć żeby wypłacić na raz tyle kasy ile trzeba.

Termin
Jeśli chodzi o termin zakupów to wstępnie ustaliliśmy z Grześkiem wtorek między 15.00 a 18.00. Będzie potrzebny jeszcze drugi rzut zakupów w zwykłym markecie, bo nie wszystkiego potrzebujemy w ilościach hurtowych. Kto może pomóc w dźwiganiu tych zakupów niech pisze. Nawet jeśli będzie później niż o 15.00 liczy się liczba rąk do dźwigania. Jak się nikt nie zgłosi to będę zapraszać indywidualnie:P Mam Wasze numery telefonów:)
Pozdrawiam
Kasia
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 88
Rejestracja: 2010-01-04, 02:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Kachna »

Gosia Grabowska pisze:Co do jedzenia, to mam takie kwestie:
1. zaproszenie do dyskusji na temat tego, czy kaszka z bakaliami (pewnie podobnie z owsianką) wystarczy na śniadanie. Część osób mówi, że się tym nie najada i potrzebuje dopchać się kanapkami.
2. może na przegryzki wziąć trochę chleba do kabanosów?
3. czy do śniadania parówkowego tylko chleb z masłem? Może jeszcze trochę sera żółtego, kremusia (coś jak nutella ale w lekkim opakowaniu) albo coś takiego...
4. ostatnio oprócz kabanosów, bakalii i czekolad na postojach sprawdziło nam się musli typu "cranchy"
Gosiu,
1.Tak jak już mówiłam ja się nie zgadzam z tą tezą. Wydaje mi się, że nie jest ważne co jemy tylko ile tego jemy żeby się najeść. Można zjeść 1/4 op kaszki i dopchać kanapkami, a można zjeść 1/2 op kaszki i nie jeść już kanapek.No i robienie kanapek trwa dłużej niż zalanie kaszki. Nie jestem zwolenniczką jedzenia suchego, pokruszonego chleba z przed trzech dni, ale jestem otwarta. Czekam na opinie innych osób, to dla mnie bardzo ważne. Jeśli więcej osób wyrazi chęć jedzenia kanapek, jestem gotowa zmienić ten element jadłospisu.
2. Też lubię chleb do kabanosów, ale wydawało mi się, że szybko wyschnie, pokruszy się i będzie niedobry. Mogę uwzględnić ze dwa bochenki na 2 pierwsze dni, a później ewentualnie kupimy w sklepie. Ok? Gosiu?
3.Masz rację Dopiszę coś do chleba.
4.Można trochę kupić tych crunchy zamiast bakalii, ale myślę, że i tak lepiej żeby większość przekąsek to były bakalie. Orzechy mają w 100g dwa razy więcej kalorii niż to musli. Może być tak, że jeden dzienny przydział bakalii zamieniamy na musli? Będzie drobne urozmaicenie.
Pozdrawiam
Kasia
LidkA
Posty: 40
Rejestracja: 2009-05-17, 23:18

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: LidkA »

1. Odkolorowałam Was!
2. Dodzwoniłam się do PKS Sanok. Pani potwierdziła, że autobusy do Zagórza w sobotę kursują o 6.25 i 7.00. Czyli tak jak chcieliśmy jechać.
naccia1
Posty: 26
Rejestracja: 2011-10-25, 22:24

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: naccia1 »

Dotarły do mnie przelewy od:
Michała S.
Michała P.
Gosi G.
Braci G. (rozumiem że wbrew tytułowi przelewu nadmiar bierze się stąd, że kasa jest za Was dwóch a nie na kawior :D)

Chciałam tylko zasugerować żeby nie zostawiać tej płatności na ostatnią chwilę - jak napisałam, czas jest do wtorku, tak że nikogo nie chcę popędzać, ale różnie bywa (problemy z internetem, wypadki losowe), więc postarajcie się proszę w miarę możliwości zrobić to wcześniej :)
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Grzesiek »

Limit wypłaty na mojej karcie sięga 20 tys. więc nie będzie żadnych kłopotów przy zakupach.
A kasę na jedzenie już Ci Natalio dziś przed południem wpłaciłem.
naccia1
Posty: 26
Rejestracja: 2011-10-25, 22:24

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: naccia1 »

Mam kolejną zaksięgowaną wpłatę od Kasi. Póki co to tyle (choć wiem, że jeszcze inni przelali) - ale być może te przelewy dojdą dopiero w poniedziałek. Będę się starała uzupełniać to na bieżąco w nowoutworzonej zakładce "kasa" w naszym docsie ;)
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: jedrek_witkowski »

Hej,

odebrałem dzisiaj mapy Bieszczad dla nas, mam 7 zalaminowanych map. Zwycięzcami w kategorii Bieszczady są:
Grzesiek, Gosia Grabowska, Kasia Lipińska, Natalia, Piotrek G, Olga i autor tego posta.

W kategorii specjalnej Pogórze Przemyskie przyznano tylko jedną nagrodę - zwyciężczynią jest Gosia Grabowska. Niestety więcej map pogórza nie było na składzie...

Zwycięzcy muszą zapłacić podatek od nagrody w wysokości 15,90 zł. (zwyciężczyni w dwóch kategoriach powinna ekstra naszykować 16,5o zł). Wręczenie nagród przewidziane jest na wtorek i/lub środę, wtedy też kasa będzie przyjmowała wasze wpłaty.
LidkA
Posty: 40
Rejestracja: 2009-05-17, 23:18

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: LidkA »

Hej,
w docsie dodałam info o tym, od kogo otrzymałam przelew "na bilet w dobrą stronę" :D oraz od kogo info o przelewie, a na sam przelew jeszcze czekam. Osoby, które nie wykazały się żadną z powyższych aktywności proszę o info, tak, żebym mogła zakupić już Wam bilety.
Jasiek
Posty: 49
Rejestracja: 2010-12-07, 22:45

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Jasiek »

cześć,
jeśli chodzi o mapy Pogórza Przemyskiego (Kompasa 1:50 tys), to we wtorek/ środę będzie dostawa do Księgarni Atlas, więc jeśli ktoś mi zgłosi do niedzieli wieczorem zapotrzebowanie, to w poniedziałek z rana skontaktuje się z księgarnią i postaram się przejąć dostawę:)
TEl do mnie to 504190049

czy ktoś z zainteresowanych sprawdzał już godziny mszy w sobotę?

Pzdr
Jasiek Górski

P.S. Dzisiaj przelałem kasę za transport i jedzenie za Maję Stelmach, która do niedzieli jest za granicą.
ODPOWIEDZ