IV kursówka 1-2 grudnia

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: IV kursówka 1-2 grudnia

Post autor: wex »

Hej!
Dzięki za wszystkie aktualizacje. Fajny dizajn formularza do ubezpieczenia :).
Parę spraw:

1. Nie umieszczajcie telefonów w tym wątku - to zbyt wrażliwe dane osobowe. Najłatwiej zebrać je razem z danymi do ubezpieczenia (dodajmy do tego jeszcze adres e-mail) - Bartek, możesz zaktualizować formularz, a także udostępnić wszystkim spośród nas dokument?

2. Dzięki za dotychczas przesłane informacje, czekam na pozostałe.

3. Michał uzupełnił dokument z informacjami o mnóstwo mniej lub bardziej przydatnych linków dot. organizowania wyjazdów. To nie jest coś czego od Was wymagamy na kursówce (i tak macie już sporo do zrobienia i nauczenia), ale w wolnej chwili warto do nich zajrzeć.

4. Nie wszyscy odezwali się do mnie w spr. dokumentu organizacyjnego (a wszyscy potrzebują do niego dostęp).

Pozdrawiam.
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: IV kursówka 1-2 grudnia

Post autor: wex »

Dodałem komentarze do Waszych propozycji. Ogólnie wyglądają one bardzo solidnie, to bardziej szlifowanie szczegółów niż wywracanie do góry nogami. Poprawcie je proszę i dajcie mi znać żebym rzucił okiem raz jeszcze.

Poza tym brakuje jeszcze informacji o dojeździe, a to najbardziej pilny temat - proszę o reakcję.
Magda Cz.

Powrót

Post autor: Magda Cz. »

Proszę o przyniesienie na wykład środowy

50zł na Polskiego busa z Katowic do Warszawy (bilety na pociąg kupimy na miejscu i busa też tak opłacimy).

na dzień dzisiejszy kosztuje on. 35 zł, jeżeli do środy utrzyma się ta cena, to po wykładzie kupię dla nas przez internet robiąc przelew ze swojego konta, natomiast od razu chciałabym dostać zwrot od Was w gotówce, żeby wykluczyć wyrzucanie przeze mnie pieniędzy w błoto.

Planowany powrót:
20:01-4:30 Rajcza-Warszawa Wilanowska
100% 18,5zł+35+ew.bus do Rajczy/inne stacji na trasie tego pociągu=53,5 zł liczmy 60
51% 9,1 zł+35+ew.bus do Rajczy/inne stacji na trasie tego pociągu=44 zł liczmy 50

szczegóły w naszym dokumencie
Gość

Namiot 3

Post autor: Gość »

Mam, niby 4, ale teraz było ciasno
Józia

Re: IV kursówka 1-2 grudnia

Post autor: Józia »

Proponuję wpisywać telefony w dokumencie.
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: IV kursówka 1-2 grudnia

Post autor: wex »

Hej, dodałem kolejne komentarze w dokumencie. Czekam na pozostałe zadania, przejrzę je wieczorem.
Możemy zebrać telefony w dokumencie - dopiszcie je więc tam.
Kolejne spotkanie w środę po wykładzie (czyli ok. 20:30) na którym domkniemy wszystkie sprawy i kupimy bilety.
Magda Cz.

Re: IV kursówka 1-2 grudnia

Post autor: Magda Cz. »

Co do dojazdu tam: bardzo, bardzo obstaję przy opcji wyjazdu o 22...
gdyż robię projekt o 19:00, na który zresztą serdecznie zapraszam http://www.lazienki-krolewskie.pl/PROJE ... ADOWE.html
I w sumie nie mam więcej argumentów, no może poza tym, że w pociągu jest cieplej niż w namiocie i że bardzo chcę jechać z Wami na kursówkę;)
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: IV kursówka 1-2 grudnia

Post autor: Michal Pluta »

Czy ktoś z Was będzie mógł pożyczyć laptopa na spotkanie po wykładzie?
"Tak to się robi w Szczecinie"
Czaki
Posty: 88
Rejestracja: 2012-10-10, 21:52

Re: IV kursówka 1-2 grudnia

Post autor: Czaki »

Ja będę miał
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: IV kursówka 1-2 grudnia

Post autor: wex »

Dzięki za kolejne aktualizacje, przejrzałem wszystkie i dodałem komentarze.

Parę spraw przed jutrzejszym spotkaniem:

1. Dojazd: Magda, wcześniejsza wersja dojazdu ma rację bytu tylko gdy wszyscy będą mogli pojechać (ponieważ rzeczywiście jest wczesna jak na wyjazdy kursówkowe). Jest ona zdecydowanie wygodniejsza i pozwoli nam więcej zrobić na kursówce, więc zastanów się czy nie możesz czegoś poprzestawiać. Anyway, ustalimy to jutro na spotkaniu. (btw fajny projekt:)).

2. Pamiętajcie o umieszczeniu w dokumencie kontaktu do siebie.

3. Docelowo dokument powinien być jak najbardziej zwięzłym źródłem informacji, które każdy z nas może sobie wydrukować (jak na przykład coś takiego). Dlatego też usuńcie niepotrzebne rzeczy (np. moje komentarze po ustosunkowaniu się do nich, listę wszystkich stacji przez które przejeżdżamy itp.). Dzięki :).

Do zobaczenia jutro o 20:30 w sali wykładowej.
Magda Cz.

Re: IV kursówka 1-2 grudnia

Post autor: Magda Cz. »

Przykro mi, mogę dojechać do Was później i złapać po drodze, ale w piątek chcę tam być.
malgo
Posty: 32
Rejestracja: 2009-11-13, 19:57

Re: IV kursówka 1-2 grudnia

Post autor: malgo »

witajcie, miło mi zakomunikować, że jadę z Wami na kursówkę jako walet:) Rozmawiałam już o tym z Tomkiem, proszę uwzględnijcie moją skromną osobę w jadłospisie, namiotach itp.
pozdrawiam i do zobaczenia:)
gosia
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: IV kursówka 1-2 grudnia

Post autor: wex »

Cześć!
Dzięki za wczorajsze spotkanie, przesyłam jego krótkie podsumowanie (czyli checklista przed wyjazdem):

1. Jedziemy nocnym pociągiem. Paweł: jesteś pierwszym prowadzącym, umieść informację o zbiórce w naszym dokumencie i tutaj, na forum.

2. Adam: zaktualizuj informację o namiotach do obecnej liczby osób (widzę, że już jest - super).

3. Józia: podział jedzenie na poszczególne osoby (jw!).

4. Bartek: wykup ubezpieczenia obejmującego chodzenie poza szlakami.

5. Ewelina: uzupełnienie telefonów alarmowych.

6. Magda: uzupełnienie kontaktów do busiarzy.

7. Wszyscy: przygotowanie dokumentu (usunięcie niepotrzebnych informacji, skondensowanie istniejących). Ponadto każdy niech wydrukuje kopię dla siebie (dzięki temu każdy z Was będzie miał własny komplet informacji organizacyjnych!).

8. Wszyscy: przygotowanie gawędy, nauka topografii Beskidu Żywieckiego.

9. Dla chętnych: obejrzenie w Google Earth modeli trójwymiarowych następujących miejsc:
- grzbiet: ujście Rycerki do Czarnej Soły - Słowików Groń - Łysica - Burów Groń - Oźna
- grzbiet: miejscowość Sól (dolina Czarnej Soły) - 638 - Rachowiec, a także Rachowiec - Kopiec - 717. Zwłaszcza to ostatnie zejście: jak wygląda w terenie sytuacja, gdy grzbiet odchodzi tak nisko?
- dla porównania: Wielka Racza: czym różnią się jej grzbiety od ww.? jak jest to odwzorowane przez poziomice?

Do zobaczenia jutro wieczorem!
Tomek
Ewelina Różańska
Posty: 104
Rejestracja: 2012-11-08, 23:10

Re: IV kursówka 1-2 grudnia

Post autor: Ewelina Różańska »

Hej!
Nie mogę się dostać do dokumentu googlowego, tak jakbym nie miała do niego dostępu - czy ktoś mógłby mi pomóc? ;-)
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: IV kursówka 1-2 grudnia

Post autor: wex »

Już masz :).
ODPOWIEDZ