Update informacji o członkach SKG - zrób to sam!

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Karusia
Posty: 455
Rejestracja: 2007-03-29, 13:37
Lokalizacja: W-wa

Update informacji o członkach SKG - zrób to sam!

Post autor: Karusia »

Drodzy Członkowie SKG!
Jak zapewne wiecie (albo nie, nie wszyscy, coś kiedyś słyszałem) istnieje podstrona SKG, na której umieszczona jest lista osób zaangażowanych w Klub: http://www.skg.uw.edu.pl/czlonkowie-skg

Jako że została zmajstrowana spory czas temu - są tam dość duże braki - nie ma informacji o poszczególnych osobach, brak ich zdjęcia, informacje istniejące są mało aktualne itp.

Dlatego też ogłaszam akcję - "Członku SKG, napisz coś o sobie" - informacje te wraz ze zdjęciami Twojej osoby pojawią się na podstronie.

Szczegóły:
:@: napisz o sobie jako Członku Klubu - dla ułatwienia pytania, na które możesz odpowiedzieć:
- kim jesteś?
- skąd się w klubie wziąłeś/aś?
- kiedy zaczęła się Twoja przygoda z górami?
- czym są dla Ciebie góry?
- gdzie już Cię nogi poniosły?
- jakie są Twoje plany?
:@: prześlij zdjęcia, które pokazują Ciebie w scenerii górskiej (max. 3 zdjęcia)
:@: potrzebne będzie także zdjęcie na miniaturkę - dobrze widoczna głowa (nie trzeba przycinać).

Osoby, które już kiedyś pisały taką notkę, proszone są o przeczytanie i ewentualne zaktualizowanie informacji o sobie. Może chcecie wymienić zdjęcia, opisać coś nowego, dodać jakieś szczegóły...

Kilka wskazówek - piszcie w miarę zwięźle!!! (nie epopeje) acz interesująco, piszcie o sobie uniwersalne informacje, takie które nie ulegną za chwilę zmianie, np: "jestem na 3 roku studiów", bo za rok możecie już nie być... Nie piszcie ile macie lat, prędzej rocznik urodzenia... Przeczytajcie sobie kilka notek o innych osobach, może Was coś zainspiruje... Zdjęcia można przesyłać w dowolnym formacie, miniaturki zostaną odpowiednio przycięte...

Gdzie to wszystko wysyłać?

Koordynatorem akcji jest Karolina "Karusia" Witrowa
Nowe notki oraz aktualizacje starych - wysyłajcie na adres: karolina.witrowa( at ) gmail.com

Informacja ta zostanie rozesłana również drogą mailową z adresu klubowego oraz personalnie do osób, do których mam lub uda mi się zdobyć adres - wybaczcie za nadmierne spamowanie skrzynek
:bom:

Przesyłając powyższe informacje i zdjęcia, wyrażacie zgodę na umieszczenie ich na stronie SKG.
ODPOWIEDZ