WYKŁADY XXVII KURSU

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Asia Zakrzewska
Posty: 37
Rejestracja: 2007-04-02, 12:29

WYKŁADY XXVII KURSU

Post autor: Asia Zakrzewska »

Przypominam, że wykład w najbliższą środę (7.11) rozpocznie się o 18.15, dotyczył będzie metodyki prowadzenia grup.

Przypominam również o wpłatach, zaświadczeniach i ankietach.

Pozdrawiam
Asia:)
mort
Posty: 95
Rejestracja: 2007-07-25, 02:05
Lokalizacja: The Disk

Re: WYKŁADY XXVII KURSU

Post autor: mort »

Mam takie pytanko: czy gdzieś są dostępne skrypty do wykładów, które już się odbyły? Bo po wykładach nie były dostępne. Albo czy można otrzymać slajdy z wykładów/maila do prowadzących (jakoś na www.dziak.net nie mogę się doszukać maila do wykładowcy od terenoznawstwa (ostatni wykład),chyba źle zapisałem adres). Fajnie byłoby to sobie przejrzeć przed kursówką :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2007-11-05, 13:27 przez mort, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jędrzej Ochremiak
Posty: 206
Rejestracja: 2007-04-02, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYKŁADY XXVII KURSU

Post autor: Jędrzej Ochremiak »

Przypominam, że w środę 7.11 mija termin wpłaty pierwszej raty za Kurs (50 zł), oraz dostarczenia nam zaświadczeń lekarskich i ankiet kutrsowych.
Gość

Re: WYKŁADY XXVII KURSU

Post autor: Gość »

Czy raty za kurs mam wpłacać na konto, czy bezpośrednio na wykładach? a jeśli na konto, to trzeba przynieść dowód wpłaty, czy sami sprawdzacie?
Awatar użytkownika
Jędrzej Ochremiak
Posty: 206
Rejestracja: 2007-04-02, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYKŁADY XXVII KURSU

Post autor: Jędrzej Ochremiak »

Lepiej byłoby osobiście na wykładzie. Konto dotyczy Klubu i kasy klubowej i odpowiada za nią skarbnik Klubu. Kasa kursowa jest oddzielna i tą zajmuję się ja, nie przewidziałem wpłat na konto ponieważ ja na wykładach kursowych bywam i wy też powinniście. Takie rozwiązanie dotychczas się sprawdzało.

Pozdrawiam
Jędrek
Awatar użytkownika
Paxek
Posty: 269
Rejestracja: 2007-10-24, 00:31
Kontakt:

witam

Post autor: Paxek »

Mam pytanie na temat terminów pozostałych kursówek. Kiedy beda wiadome terminy? oczywiscie niecierpliwie sie do kolejnego wyjazdu ale i kalendarzyk pora juzn na grudzien wypelniac :)
Pozdrawiam
Mirek
Awatar użytkownika
Karusia
Posty: 455
Rejestracja: 2007-03-29, 13:37
Lokalizacja: W-wa

Re: WYKŁADY XXVII KURSU

Post autor: Karusia »

Kursówki są poczynając od najbliższego weekendu, co tydzień przez 6 kolejnych weekendów - była o tym mowa.
Nie ma żadnych "terminowych" niespodzianek...
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WYKŁADY XXVII KURSU

Post autor: wex »

Następny wykład (14. listopada), wyjątkowo, odbędzie się w Zespole Szkół nr 22 przy ul. Konopczyńskiego 4!
Mapka jak trafić.
Gość

Re: WYKŁADY XXVII KURSU

Post autor: Gość »

o godzinie :?:
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WYKŁADY XXVII KURSU

Post autor: wex »

Godzina, standardowo, 17:00.
Awatar użytkownika
Jędrzej Ochremiak
Posty: 206
Rejestracja: 2007-04-02, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYKŁADY XXVII KURSU

Post autor: Jędrzej Ochremiak »

hej

Przypominam o wpłatach, zaświadczeniach i ankietach tym, którzy jeszcze z czymś zalegają:)

Dla tych, którzy jeszcze nie mają będzie skrypt z metodyki, jak dobrze pójdzie będą też inne materiały.
Awatar użytkownika
Jędrzej Ochremiak
Posty: 206
Rejestracja: 2007-04-02, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYKŁADY XXVII KURSU

Post autor: Jędrzej Ochremiak »

Następny wykład - etnografia (21. listopada), odbędzie się w Zespole Szkół nr 22 przy ul. Konopczyńskiego 4!

Start o godzinie 17:00 i potrwa długo bo to obszerny temat, po wykładzie spotkanie przedkursówkowe Ewy Janczarek.


• Proszę o przynoszenie polis ubezpieczeniowych z kursówek oraz biletów za przejazdy - są potrzebne do rozliczenia kursówek.

• Proszę także o przynoszenie sprzętu po kursówkach, będzie potrzebny na kolejne wyjazdy.

• Prośba o przyniesienie ankiet kursowych - chcemy wreszcie stworzyć listę mailingową.


Pozdrawiam Jędrek
Awatar użytkownika
Jędrzej Ochremiak
Posty: 206
Rejestracja: 2007-04-02, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYKŁADY XXVII KURSU

Post autor: Jędrzej Ochremiak »

Hej

na najbliższym wykładzie odbędą się warsztaty topograficzne. Prosimy wszystkich o przyniesienie mapy Beskidu Niskiego i kompasu.

Warsztaty odbędą się w Sali im. Brudzińskiego w Pałacu Kazimierzowskim, start o godz. 17:00

• Przypominam o zaświadczeniach, ankietach i o rozpoczętej zbiórce drugiej raty za Kurs.

• Proszę o przyniesienie kursowego sprzętu i faktur, polis oraz biletów z kursówek.

Pozdrawiam
Jędrek
Awatar użytkownika
Asia Zakrzewska
Posty: 37
Rejestracja: 2007-04-02, 12:29

Re: WYKŁADY XXVII KURSU

Post autor: Asia Zakrzewska »

Hej!

Najbliższy wykład (5.12) odbędzie się w Zespole Szkół nr 22 przy ul. Konopczyńskiego 4. Start o godzinie 17:00.
Standardowo:

• Przypominam o zbiórce drugiej raty za Kurs.

• Proszę o przyniesienie kursowego sprzętu i faktur, polis oraz biletów z kursówek.

Pozdrawiam
Asia:)
Awatar użytkownika
Jędrzej Ochremiak
Posty: 206
Rejestracja: 2007-04-02, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYKŁADY XXVII KURSU

Post autor: Jędrzej Ochremiak »

hej

Najbliższy wykład z historii turystyki odbędzie się w środę 12.12 o godzinie 17:00 w sali im. Brudzińskiego.

Proszę o punktualność, salę mamy tylko do 18:00 - potem jest Walne Zebranie Klubu.

Przypominam, że 12.12 upływa termin płatności drugiej raty za Kurs!!!

Jędrek
ODPOWIEDZ