Logo

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: Logo

Post autor: Maciej Egermeier »

Heh... a ja chciałem zabić ten wątek ;-)
Grzegorz Barczyk
Posty: 3
Rejestracja: 2007-05-28, 12:01

Re: Logo

Post autor: Grzegorz Barczyk »

Jego - znaczy się wątku (oraz wątkotfórcy :evil: ) zabić się nie da.
Ale z polubieniem równie wielkie są problemy...

pozdrawiam
gb 8-)
gb
Awatar użytkownika
Tomek_N
Posty: 73
Rejestracja: 2007-04-02, 10:52

Re: Logo

Post autor: Tomek_N »

I nie będzie łatwiej, po tym jak nas tak obsmarował na 321góry. Nieładnie oj nieładnie...
Lech
Posty: 11
Rejestracja: 2007-04-23, 12:51
Kontakt:

Re: Logo

Post autor: Lech »

Tomek_N pisze:I nie będzie łatwiej, po tym jak nas tak obsmarował na 321góry. Nieładnie oj nieładnie...
A to ów wątkotfórca, niejaki Caleb - fan K.S. Ruch Chorzów, też tam się udziela? Możesz zdradzić pod jaką nazwą uzytkownika tam występuje?
Pozdrawiam

Lech

Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek_N
Posty: 73
Rejestracja: 2007-04-02, 10:52

Re: Logo

Post autor: Tomek_N »

Nie tłumacz się.
To nie Caleb na 321gory nas obsmarowywał tylko TY.
Z mojej strony EOT


Wypowiedź została zmieniona przez aministratora ze względu na opinie o forumowiczu w niej wyrażoną. Nie zmienia to jednak sensu wypowiedzi.
Ostatnio zmieniony 2007-06-01, 14:54 przez Tomek_N, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: Logo

Post autor: Maciej Egermeier »

Lechu,
Jest coś takiego jak netykieta. Według wikipedii "zbiór zasad przyzwoitego zachowania w Internecie" (http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta).
Jest tam zapisane:
"zakaz nadmiernego cross-postowania czyli wysyłania maili/postów do kilku grup naraz"
Dotyczy to pisania postów na dany temat na dwóch grupach dyskusyjnych jednocześnie. Zostało to zapisane z myślą o grupach news, ale ma to też zastosowanie do for dyskusyjnych.
Jednym z powodów dla których ludzie starają się trzymać tej zasady jest to, że w ten sposób łatwo o manipulację, której według mnie się dopuściłeś. Druga sprawa to taka, że użytkownicy forum SKG nie mają obowiązku rejestracji na forum 321gory, a co za tym idzie wyrażanie swoich opinii odnośnie omawianego zagadnienia jest dla nich utrudnione. Druga sprawa to taka, że śledzenie tak zawiłego wątku na dwóch forach jest bardzo trudne.

Oznajmiam, że tego typu praktyki będą niemile widziane na tym forum.

Zostaną skasowane wypowiedzi dotyczące twojej osoby ponieważ są niezgodne z tematem.

----------------------------
Powyżej były informacje od administratora forum. Teraz od wiceprezesa SKG.

Jeśli jakaś instytucja, w tym wypadku klub sportowy uważa, że doszło do plagiatu ich loga, to od tego są sądy powszechne. W innym wypadku to są czyjeś subiektywne opinie. Wątpię, aby ktoś z nas znał się na tym na tyle, aby odpowiedzialnie stwierdzić, czy te loga są do siebie podobne. Poza tym jak stwierdził któryś przedmówca nie wiadomo kiedy znak klubu sportowego został stworzony. Mi się wydaje, że są wystarczająco do siebie niepodobne, ale ktoś inny może stwierdzić, że są zbyt podobne. Jego prywatna opinia.
Dlatego wydaję mi się, że ta dyskusja jest bezcelowa, i wypowiedzi członków/sympatyków SKG były napisane w duchu żartu i nie powinny być traktowane jako przyznanie, że te znaki są podobne.

Jeszcze odnośnie kształtu loga, sądze że jest to dość powszechne, aby nawiązywać do tarczy w tym czy innym kształcie. Zatem czepianie się podobieństwa jeśli chodzi o kształt jest bezcelowe.

Ehhh denerwuje mnie już tracenie czasu na wypowiedź w tym wątku. Ta świadomość bezsensu...
ODPOWIEDZ