Autokarówka 14-15 kwietnia 2012

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Gość

Re: Autokarówka 14-15 kwietnia 2012

Post autor: Gość »

Co do schroniska w Dukli, nie mogłam się dziś przez cały dzień dodzwonić, nikt nie odbierał. Myślę, że to przez święta, pewnie turystów nie ma więc i właściciele nie siedzą. Spróbuję jeszcze jutro rano, jak nie, to dopiero we wtorek. Ale schronisko jest całoroczne więc myślę, że będzie ok.
Olga
Jedrek

Re: Autokarówka 14-15 kwietnia 2012

Post autor: Jedrek »

Naniosłem na kosztorys zmiany z piątku – obniżyłem cenę transportu lokalnego do 680,50 zł (350 zł + VAT za sobotę i 250 zł z VAT za niedzielę) i cenę posiłków do 20 zł za osobę.

Ceny noclegu zmienię jak Oldze uda się potwierdzić Duklę.

Dopisujcie na google’u informacje o osobach dodatkowych, które zabieracie (wraz z informacją czy te osoby są studentami!)

Jeśli chodzi o zapasowy zabytek obok miejsc spacerów to możemy spróbować cerkiew w Czarnorzekach (http://zabytki-podkarpacie.pl/index.php ... =0&ido=743)

A na wieczór zabawy ze strony http://zabawnik.org/

Pozdrawiam,
Jędrek
Awatar użytkownika
Jędrzej Ochremiak
Posty: 206
Rejestracja: 2007-04-02, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Autokarówka 14-15 kwietnia 2012

Post autor: Jędrzej Ochremiak »

Hej,

kilka spraw:

1. W arkuszu dodałem zakładkę z referatami - można się tam wpisać na dany temat. Zwróćcie uwagę, że jest jasno określone kiedy referat ma być wygłoszony. Czas na wygłoszenie 15 - 20 minut.

2. Dodatkowo prośba by oprowadzając po jakimś mieście opowiedzieć też o jego historii. Dziewczyny - Krosnem sie podzielcie.

3. Podzielcie się też odcinkami trasy - tak by było widomo kto kiedy odpowiada za przemieszczanie się i kto opowiada nam rózne ciekawe historie. Jak sie podzielicie to kazdy bedzie mógł przygotować jakieś ciekawostki do opowiedzenia i będzie wiedział co będziemy mijać po dordze.

4. Weźcie od uwagę, że jesli śpimy w Dukli to fajnie byłoby chociaż na rynek zajść i coś wspomnieć o historii Dukli.

5. Podzielcie sie też dodatkowymi zabytkami - zwłaszcza Brzozów.

6. Póki co nie wiem jak ma być rozwiązana kwestia przerwy na kanapki w sobotę... co wtedy jemy?

7. Będzie potrzebna lista rzeczy do zabrania przez uczestników (nie musi być tak szczegółóowa jak na kursówkę, ale np. czy bierzemy spiwory, termosy, latarki, jakie buty itp.)

8. Życzę Wesołych Świąt

J.
DRUNIA
PiotrHist
Posty: 47
Rejestracja: 2011-11-01, 21:02

Re: Autokarówka 14-15 kwietnia 2012

Post autor: PiotrHist »

Ponawiam prosbe o podanie liczby osob, bo im wczesniej dokonam rejestracji tym lepiej.
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Autokarówka 14-15 kwietnia 2012

Post autor: Michal Pluta »

Zbiórka o 22:50? Gdzie dokładnie?
Kiedy będzie można pójść do kościoła?
"Tak to się robi w Szczecinie"
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Autokarówka 14-15 kwietnia 2012

Post autor: Grzesiek »

Przyłączam się do apelu Piotrka, bo ubezpieczenie też trzeba rychło zrobić.
Czy lista uczestników jest już zamknięta. Czy ktoś oprócz Janusza ma "swoje ubezpieczenie" ?
Gość

Re: Autokarówka 14-15 kwietnia 2012

Post autor: Gość »

Zaklepałam Duklę. Rozumiem, że na tę opcję jesteśmy zdecydowani i Iwonicz Zdrój odwołać?
Olga
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Autokarówka 14-15 kwietnia 2012

Post autor: jedrek_witkowski »

Hej,
Olga, tak - odwołaj Iwonicz - śpimy w Dukli.
Wpisz proszę dane dotyczące noclegu do googla.

Na razie na google'u zgłosiło się 15 osób - na tyle możemy rezerwować przejazdy.

Janusz, powinieneś zebrać kasę od osób, które się zgłosiły (szczególnie osób spoza naszej grupy bo to te osoby mogą się wycofać - głównie te...)

Nowa mapa (Uwzględniająca nocleg w Dukli: http://g.co/maps/nng78)

Po zmianie noclegu w kosztorysie trochę spadła cena na osobę :)

Resztę rzeczy możemy chyba rozwiązać dopiero w środę.

Sebastian, napisz do Martyny - tej dziewczyny, która jest w googlu wpisana (spoza SKG) mamy do niej tylko maila (brak telefonu), czy ona na pewno jedzie itd (ona chyba też zapisała się przez FB). Fajnie jakbyś też ustalił z dwójką ludzi, którzy na FB deklarują, że być może pojadą. Jutro musimy mieć listę ostateczną!

Proponuje spotkanie obowiązkowe dla wszystkich po zajęciach z Księciem o Mongolii.

Postarajmy się wszyscy być!!!

Pozdrawiam,
Jędrek
PiotrHist
Posty: 47
Rejestracja: 2011-11-01, 21:02

Re: Autokarówka 14-15 kwietnia 2012

Post autor: PiotrHist »

Dobra w takim razie apel do Janusza, zbieraj pieniadz bo ja prawdopodobnie przy rejestracji bede musial zaplacic za wszystko wiec, chcialbym miec na to kasiore. I od razu mowie ze niestety jutro mnie nie bedzie. Wiec jezeli jest cos do mnie waznego to piszcie na forum to na wszystko odpowiem. Piotrek
Awatar użytkownika
Jędrzej Ochremiak
Posty: 206
Rejestracja: 2007-04-02, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Autokarówka 14-15 kwietnia 2012

Post autor: Jędrzej Ochremiak »

Skoro kierownik zarządził to oczywiście będę.

do zobaczenia1
DRUNIA
Awatar użytkownika
Gosia Grabowska
Posty: 128
Rejestracja: 2011-10-27, 15:15

Re: Autokarówka 14-15 kwietnia 2012

Post autor: Gosia Grabowska »

Może coś mi umknęło, ale dzisiejsze spotkanie, to jest ten moment, w którym powinniśmy przynieść pieniądze, tak?

Piotrek, nie rezerwuj dla mnie biletu powrotnego z Krosna do Warszawy, bo mam inne plany ;)
PiotrHist
Posty: 47
Rejestracja: 2011-11-01, 21:02

Re: Autokarówka 14-15 kwietnia 2012

Post autor: PiotrHist »

W takim razie dzisiaj wieczorem poprosze info na temat zebranych pieniedzy liczby osob.
PiotrHist
Posty: 47
Rejestracja: 2011-11-01, 21:02

Re: Autokarówka 14-15 kwietnia 2012

Post autor: PiotrHist »

Proponuję wynajem busa 17 os. Mercedesa Sprintera .

Koszt wyjazdu:
- stawka za 1 km wynosi 2,20 zł.+8% vat
- trasa wyniesie ok. 850-900 km
- zakwaterowanie i wyżywienie dwóch kierowców
- opłaty parkingowe i drogowe ok. 200 zł.

Kwota 2180 zł.+8% vat + zakwaterowanie i wyżywienie dwóch kierowców po stronie zamawiającego .
Przepraszam za wszelakie utrudnienia, ale sprawa wyszla pozno bo z racji swiąt firmy transportowe nie śpieszyly sie za bardzo z wycena kosztow. Na dzien dzisiejszy mamy cos takiego 2354 zl czyli przy 15 osobach wynosi 157 zl na glowę. Teraz bardzo wazne pytanie czy jest to taniej niz przy opcji 117 zl za przejazd Neobusem w ta i spowrotem i wynajem busa na miejscu, bo nie znam kosztow przejazdow miejscowych. Do dzisiaj wieczora powinienem dokonac przelewu zarowno na to jak i na Neobusa. Dlatego prosze o szybka i wyczerpujaca odpowiedz, jaka decyzje powininenem podjac.
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Autokarówka 14-15 kwietnia 2012

Post autor: Michal Pluta »

Michal Pluta pisze:Zbiórka o 22:50? Gdzie dokładnie?
Kiedy będzie można pójść do kościoła?
Przepraszam, że Was pospieszam, ale muszę wiedzieć jak najszybciej.
"Tak to się robi w Szczecinie"
Sebastian

Re: Autokarówka 14-15 kwietnia 2012

Post autor: Sebastian »

Kurcze jest niezłe zamieszanie z tym kto jedzie i do kiedy ta kasa. Widzimy się dzisiaj i dogrywamy szczegóły, bo inaczej słabo to widzę.

pozdro,

Sebastian
ODPOWIEDZ