wrześniowe wyjazdy

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
azja
Posty: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 22:30

wrześniowe wyjazdy

Post autor: azja »

hej, czy planujecie jakies wrzesniowe wyjazdy w góry? wiem ze w ubieglych latach tak sie zdarzalo i nie wiem czy planowac cos na 2 polowe wrzesnia, a bardzo chcialabym z Wami pojechac ;) więc jesli ktos mysli o zorganizowaniu czegos takiego to super ;)
Awatar użytkownika
Karusia
Posty: 455
Rejestracja: 2007-03-29, 13:37
Lokalizacja: W-wa

Re: wrześniowe wyjazdy

Post autor: Karusia »

W fazie planowania są dwa wrześniowe wyjazdy:
- Alpy Rodniańskie, Bukowana - Ukraina (I połowa września)
- Gorgany - Ukraina (II połowa września)

Informacje wkrótce :)
brk3
Posty: 1
Rejestracja: 2007-07-05, 10:44
Lokalizacja: z srodka ALP

Re: wrześniowe wyjazdy

Post autor: brk3 »

Dla planujacych wyjazdy sporo informacji praktycznych . sporo uwag i doswiadczeń w kwartalniku turystycznym " W GORACH"
w aktualnym nr 3 lato . znajdujacym sie w sprzedaży w Empikach
wiele o dylematach moralnych ratowanych i ratownikach, o TOPR owcach i ratownikach alejskich, o etyce ratownika i alpinisty rozmowa z szefem ratownictwa regionu Matterhornu, zdjecia i relacje.
A na osłode Annapurna, Piekne fotografie,
W poprzednim numerze 2, znajduje sie opowiesc , opowiadanie-relacja z tragicznego zejscia z Matterhornu pt, Cztery swiaty, Jedna ściana.
wiele ciekawostek. a na błedach cudzych trzeba i można sie uczyc.
www.wgorach.com

spora ilosc wypadkow w gorach az prosi o tego typu szersza informacje prewencyjna.
pozdrawiam serdecznie z serca Alp,
Ostatnio zmieniony 2007-07-05, 14:36 przez brk3, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam brk
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Re: wrześniowe wyjazdy

Post autor: Alja »

Mam pytanko planistyczne: wiadomo w jakich mniej więcej dniach pierwszej połowy września będzie wyjazd w Alpy Rodańskie? No i na ile?

Ola
Kwito
Posty: 54
Rejestracja: 2007-04-05, 16:46

Re: wrześniowe wyjazdy

Post autor: Kwito »

Cześć!


jestem ciekaw, waszego zdania w pewnej kwestii.

są plakaty na mieście zatytułowane "Lato z SKG" (ja widziałem na szybie "podróżnika"), jest informacja na stronie głównej, że Alpy Rodniańskie, że Gorgany i link do forum zapodany, a tu informacja z czerwca, że wyjazdy są "w fazie planowania".

może przydałaby się informacja, czy wyjazdy się odbędą, kto je poprowadzi, termin i ... w sumie wiadomo co, nie będę się rozpisywał (żeby nie szukać daleko, dobrym przykładem jest Przemkowa Czarnohora)

sądzę, że takie informacje powinny się znaleźć, żeby w ogóle można było liczyć na kogoś "z zewnątrz". A jeżeli, z jakichkolwiek powodów, te wyjazdy miałyby się nie odbyć, to zdjąć przynajmniej informację ze strony głównej SKG.

pozdrawiam. Kwito
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Re: wrześniowe wyjazdy

Post autor: Alja »

no zgadzam się! Chyba z takim .... (wstawcie co chcecie :) zamiast kropek :) ), to daleko nie zajedziemy, ale z drugiej strony, jak ktoś chce to może i znajdzie...

refleksyjnie...
Ostatnio zmieniony 2007-08-03, 14:06 przez Alja, łącznie zmieniany 1 raz.
Kwito
Posty: 54
Rejestracja: 2007-04-05, 16:46

Re: wrześniowe wyjazdy

Post autor: Kwito »

posługiwanie się akronimem "PR" na forum SKG, to jest niczym wkładać kij w mrowisko... ;-)
wariat
Posty: 15
Rejestracja: 2007-04-06, 10:18
Lokalizacja: z wawy

oooooooooooooo

Post autor: wariat »

i znowu się zaczyna:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :cyclopsani: :cyclopsani: :cyclopsani:
człowiekopająkomucha co z brzucha wybucha
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Re: wrześniowe wyjazdy

Post autor: Alja »

PRZEPRASZAM!!!

Niecały rok jestem więc nie znam tej historii. WIęc skróty ww umówmy się, ze się nie pojawiły :)
ODPOWIEDZ