Autokarówka XXX KPG

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Autokarówka XXX KPG

Post autor: Paveł »

Witojcie,
nadciąga wielkimi krokami termin wyjazdu krajoznawczego autokarem,
dla przypomnienia: 9-10 kwietnia 2011r.

Zapraszam w najbliższą środę po wszystkim (tj. na ok. 20:00) w sali konferencyjnej samorządu UW na I część warsztatów z organizacji autokarówki. Spotkanie rzecz jasna obowiązkowe.
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Autokarówka XXX KPG

Post autor: Paveł »

Witam,

Zgodnie z wczorajszymi ustaleniami zamieszczam przykładowy harmonogram z ubiegłorocznej autokarówki :
Obrazek

oczekujemy że indywidualnie (bądź w parach) przygotujecie na kształt i podobieństwo wyżej zamieszczonego harmonogram tegorocznej autokarówki.
W przyszłą środę (9 marca) po wykładzie z przyrody omówimy wasze propozycje i wybierzemy debeściaki.
Awatar użytkownika
pomyslowydobromir
Posty: 52
Rejestracja: 2010-11-10, 00:10

Re: Autokarówka XXX KPG

Post autor: pomyslowydobromir »

hej, jeśli na spotkaniu chcecie omówić propozycje, czy to ma złowieszczo oznaczać, że chcecie je dostać przed środą? a jeśli tak, to kiedy jest ostatecznie ostateczny deadline? czy np. wystarczy, że przyniesiemy je w środę na wykład, a Wy przejrzycie w trakcie wykładu i wystarczy to do wyłonienia NWwKT*



* = Najbardziej Wyrąbane w Kosmos Trasy
cezar_1

Re: Autokarówka XXX KPG

Post autor: cezar_1 »

Myślę, że można spokojnie w środę przynieść. Ale jeśli coś wcześniej przygotujesz to wrzuć, może inne osoby zdążą przejrzeć i będą lepiej przygotowane do dyskusji w środę. Dlatego też wrzucam to co razem z Wojtasem żeśmy przygotowali. Wymaga dopracowania i dowiedzenia się kilku rzeczy, a może nawet radykalnych zmian w niektórych momentach (np. w kwestii noclegu). Anyway, w środę pogadamy o tym.

EDIT: Transport oszacowaliśmy na 100 zł w obie strony + jeżdzenie po okolicy. Tym pociągiem się nie sugerujcie :P Zresztą dokładny koszt i czym pojedziemy poznamy, gdy osoby od transportu przedstawią nam swoje propozycje (te 100 zł to liczone było za autokar przy 30 osobach na ok. 1000 km).
Załączniki
Autokarówka 2011.pdf
(31.07 KiB) Pobrany 185 razy
Jasiek
Posty: 49
Rejestracja: 2010-12-07, 22:45

Re: Autokarówka XXX KPG

Post autor: Jasiek »

cześć
jako skorumpowany minister do spraw malwersacji, matactw i nadużyć finansowych uprzejmie przypominam o sprawdzeniu aktualnych cen biletów wejściowych do planowanych atrakcji:)
z góry dziękuję
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Autokarówka XXX KPG

Post autor: Paveł »

kochani,
bardzo dziękuję za dotychczas przesłane harmonogramy,
gdyby ktoś jeszcze miał gotowy to niech nie waha się przesłać wcześniej.
Proszę wszystkich by przynieśli swoje harmonogramy w wersji wydrukowanej / narysowanej / wykonanej techniką dekupażu tudzież dowolną inną dostępną techniką,
wprost na jutrzejsze spotkanie, po wykładzie z przyrody, w hali starego BUWu.
(a po spotkaniu wybrani napiszą zejściówkę z zimówki)
hanuszka
Posty: 49
Rejestracja: 2010-11-17, 23:10

Re: Autokarówka XXX KPG

Post autor: hanuszka »

może się do czegoś przyda mapa targeo (gratisowo z moją trasą) http://mapa.targeo.pl/autokarowka_hania ... d46c0a9aba
"Najlepsze miejsce na namiot jest zawsze trochę dalej” (Zofia Czerwińska)
Awatar użytkownika
AdaM
Posty: 113
Rejestracja: 2010-10-29, 21:12
Lokalizacja: Pruszków

Re: Autokarówka XXX KPG

Post autor: AdaM »

nie chce cie rozczarowac, ale nie dziala to poprawnie u mnie ;]
wroc, dziala ale dopiero po zalogowaniu sie :)
Meandor
nazwa
Posty: 62
Rejestracja: 2010-11-05, 23:45

Re: Autokarówka XXX KPG

Post autor: nazwa »

Hmmm, a gdzie jest wybitny harmonogram Mai?
cezar_1

Re: Autokarówka XXX KPG

Post autor: cezar_1 »

Ja mam wszystkie harmonogramy. Jutro je wrzucę i poproszę pewne osoby o pomoc.

EDIT: Poprawka - wrzucę ostateczny harmonogram dziś wieczorem lub jutro rano.
cezar_1

Re: Autokarówka XXX KPG

Post autor: cezar_1 »

Sorry za 2 posty pod rząd, chcę żeby wam się podświetlił temat.

Przechodząc do rzeczy: razem z Mają i Wojtkiem zmieniliśmy harmonogram zgodnie z sugestiami Pawła, wrzucam go (harmonogram) w załączniku.

Przy okazji proszę poniższe osoby o wykonanie pewnych czynności:

1) Adam, Monika O. - sprawdźcie ile dokładnie nas będzie kosztował transport w obie strony - opcja pociągowa. Bilet "Podróżnika" chyba odpada, bo działa tylko w TLK (i z tego co pamiętam taniej wyjdzie jechać na grupowym). Oszacujcie również koszt busiarza (kilometry możecie podliczyć z harmonogramu, wpisaliśmy je przy każdym transporcie).

2) Sylwia, Gosia - zadzwońcie do tego schroniska, które zaplanowaliśmy na nocleg i dowiedzcie się ile nas to będzie kosztować (potargujcie się z właścicielem), póki co nic nie rezerwujcie dopóki Paweł nie zaakceptuje harmonogramu.

3) Olga, Monika S., Tomek B., Rafał - wiadomo już ile będzie posiłków i jakich (pierwsze śniadanie kanapkowe z kanapek robionych wieczorem przez każdego). Koszty oszacowaliśmy na ok. 15 zł za obiad, ale to się dokładnie ustali gdy znajdziecie jakieś fajne miejscówki (o to was proszę). Przy czym proponuję poczekać do momentu kiedy Paweł zaakceptuje harmonogram.

4) Jasiek - jeśli Paweł zaakceptuje obiad w Nachodzie to miej na uwadze, że potrzebne będą nam czeskie korony.
Załączniki
Autokarówka 2011.pdf
(56.42 KiB) Pobrany 175 razy
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: Autokarówka XXX KPG

Post autor: Sylwia »

Gosia!
Skontaktuj się ze mną: 601244837.
Zadzwonie tam dzisiaj,ale nie wiem czy będę na spotkaniu w środę, dlatego musimy pogadać;]
Awatar użytkownika
Wojciechu
Posty: 129
Rejestracja: 2009-11-02, 23:54

Re: Autokarówka XXX KPG

Post autor: Wojciechu »

W imieniu ekipy Czarek/Maja/Wojciech pragnę gorąco przeprosić za małe zamieszanie. Dziś rano okazało się, że drugiego dnia wdarł się nam do harmonogramu chochlik, wskutek czego musiał zostać minimalnie przeorganizowany. W załączniku dołączam harmonogram poprawiony.

A i BTW - jak otrzymujemy prowadzenia w trakcie autokarówki? Instruktorzy nam narzucają odgórnie przed wyjazdem, czy też możemy sobie wybrać odcinek prowadzenia? Jeśli to drugie, to chcę się zgłosić do prowadzenia, które będzie w jakiejś części obejmować Kłodzko :)
Załączniki
Autokarówka 2011 - poprawione.doc.pdf
(118.35 KiB) Pobrany 155 razy
"W takim razie proszę mi oddać moją należność."
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 88
Rejestracja: 2010-01-04, 02:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Autokarówka XXX KPG

Post autor: Kachna »

Jestem bardzo rozczarowana, faktem, że w harmonogramie nie znalazła się hałda w Kletnie!! Poza tym może być:)
Maja Stelmach
Posty: 214
Rejestracja: 2010-09-30, 02:14

Re: Autokarówka XXX KPG

Post autor: Maja Stelmach »

Kasiu! Ale gdy tylko zamieściliśmy w harmonogramie to, co musi być i to co powinno, to okazało się, że już jemy w Kłodzku obiad i zaraz mamy pociąg i na hałdę już nijak nie zdążymy pojechać. Bardzo mi przykro...
ODPOWIEDZ