haloooo! jest tam ktoś?

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

haloooo! jest tam ktoś?

Post autor: Marta Cobelto »

No wiem, wyjechali do Gruzji i na letnie,
ale chyba nie wszyscy?
Ktoś jeszcze został, co?
ktoś w wakacje siedzi, jak ja, przy komputerze całe dnie, bo nie może nigdzie wyjechać, prawda?
Postuluję ożywienie forum, bo jak co rano na nie wchodzę i widzę tylko posty sprzed dwóch tygodni, to mi się nie chce żyć....
To był mój krzyk rozpaczy
może bezcelowy... a może jednak nie
Kwito
Posty: 54
Rejestracja: 2007-04-05, 16:46

Re: haloooo! jest tam ktoś?

Post autor: Kwito »

Witam :-)

nie powiem, żebym sam się często odzywał na forum, ale rzeczywiście nowych postów jak na lekarstwo i jest to zjawisko faktycznie mało optymistyczne.. w ogóle, mam wrażenie, że do nowego forum nie wszyscy się przekonali i jest mniej wpisów niż na starym.. ale może to tylko takie wrażenie..

ja też całe dnie przed komputerem spędzam, za to w weekend na bunkrach w Janówku popróbowałem drytoolingu i innych dziwności ;-) b.wciągająca zabawa, tylko na głowę trzeba uważać.

jako, że dla Ciebie takie wygibasy są czasowe raczej nie wskazane, to polecam knajpę z rosyjską kuchnią blisko uniwersytetu www.babooshka.pl

pozdrawiam Cię Martiku i innych siedzących w mieście!


p.s. urlop zaczynam 4 sierpnia i już naprawdę nie mogę się doczekać. póki co, wracam do stukania. hej
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: haloooo! jest tam ktoś?

Post autor: Marta Cobelto »

Dzięki, Kwituś... Na Ciebie można liczyć...
Faktycznie, bunkry na razie odpadają, chyba, żeby mi kto leżaczek na górze rozstawił i drinka bezalkoholowego z parasoleczką dał - to czemu nie.
A Babuszka jest fajna... tylko miejsc tam mało... i dają takie dziwne coś do picia.
ale w ogóle, kontynuując wątek "lato w mieście" - to ktoś się gdzieś w środy spotyka - jak już organizacja letniego opuściła Powiśle? Jakieś niedobitki klubowe?
Bo ja bym chętnie jakiś ludzików zobaczyła - póki jestem na chodzie przed kolejnym krojeniem:) Nie wiem, czy w tę środę - bo jestem uzależniona od transportu a to nie jest łatwo zgrać - ale w perspektywie...
nie wierzę, że tylko Kwito w robocie siedzi...
Kwito
Posty: 54
Rejestracja: 2007-04-05, 16:46

Re: haloooo! jest tam ktoś?

Post autor: Kwito »

Wychodzi na to, że tylko my w robocie :shock:

a dziś wieczorem wraz z grupą uderzeniową odwiedziłem właśnie Babooshke, aby wycieczkę wakacyjną w szczegółach zaplanować ;-) rzeczywiście knajpa duża nie jest, ale piwo dobre dają i herbatę niezgorszą.



A kiedy Marta będą Cię kroić? bo taki pomysł mam żeby do Was w niedziele wpaść :->


a takie spotkanie ogólnoklubowe można by rzeczywiście np. w przyszłą środę skroić.

..jutro oczywiście też, tyle że niestety beze mnie.


pozdrawiam serdecznie oczywiście. Kwito
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: haloooo! jest tam ktoś?

Post autor: Marta Cobelto »

zapraszaju!

na razie jeszcze co najmniej przez tydzień nie idę pod nóż, więc życie towarzyskie mile widziane
a dziś - środa- siatkówka w polsacie
a jak mecz, to wszystko idzie precz!
Janekm
Posty: 52
Rejestracja: 2007-03-30, 17:48

Re: haloooo! jest tam ktoś?

Post autor: Janekm »

Melduje się, aczkolwiek nie za długo będe bo tylko do piątku, gdyż wtedy wyjpływam do anglii. A tak to siedzenie w warszawie jak nic cię nie goni jest nawet przyjemne. (bez stresu, że masz coś zrobić na już albo wczoraj) Choć za długo też nie można.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Madzia(ra)
Posty: 10
Rejestracja: 2007-04-02, 10:28

Re: haloooo! jest tam ktoś?

Post autor: Madzia(ra) »

No to my wrócili z letniego :-D
i już będą więcej pisać na forum:)
muszę Cię zmartwić- wycieli kosówkę i zrobili szlaki w Gorganach :-P
niestety pogoda do końca nie dopisała i nie zrealizowaliśmy całego planu, ale i tak było fajnie:)
buziaki ślę:*
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Re: haloooo! jest tam ktoś?

Post autor: Alja »

Hej!

Powrotnie:
Co prawda kosówkę wycieli, szlaki porobili, wszędzie "wyraźnie ścieżki", którymi łatwo i "bezproblemowo" dostać się do wody, atrakcje wprost z sanatorium: ciepłe błota oraz zimne bicze wodne, czyli strumole, to jednak coś pozostało GÓRY. Mało ich trochę widzieliśmy, bo nam się pogoda popsuła i nie tylko (nie weszliśmy na Sywule vel Siwulę vel Siwuchę ;)).

Ale:
byliśmy w kinie - nawet co niektórzy spali w nim ;), znaleźliśmy chałupkę w środku doliny gdzie suszyliśmy mokre i czasem "pachnące" inaczej ubranka i nie tylko ubranka, leczyliśmy się z przeziębień, odcisków, uprzedzeń i ...mani prześladowczych ;). Lekcja psychologii stosowanej ;)

Pozostało:
Chęć powrotu i wejścia na Sywulę (vel Siwuchę, Siwulę - taka tam interpretacja niektórych ;)), brak równomiernej opalenizny ;), góry, góry, góry, by zobaczyć Gorgany i Czarnohorę raz jeszcze (to już moje :)), masa śmierdzących (pachnących inaczej) ubranek, butów..wszystkiego...kaszki, ryż, mleko w prochu, chiniole etc ;P, chałwa ze Lwowa ;), półlitra ;) (co niektórzy zapaleńcy to więcej ;)), zdjęcia, wspomnienia miłe i manie prześladowcze ;), zaprzedzenia i inne uprzedzenia, gładkie stopy (zasługa błotka), "pachnące" ogniskiem włosy...kurtki, polary...wszystko ;). Tona pranie na następne 2 tygodnie ;)

Ja w Gorgany i w Czarnohorę na pewno chcę wrócić :) Tyle moich wspomnień ;)

No to trzeba się zaraz będzie umyć ;)

Do zobaczonka wkrótce (mam nadzieję)

Ola ;)

ps. uściski dla Marty :D
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: haloooo! jest tam ktoś?

Post autor: Marta Cobelto »

no to dobrze, że wróciliscie i ze choć na chwilę jestescie
dzięki za pozdrowienia
i moje gotowane kolanko też
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Re: haloooo! jest tam ktoś?

Post autor: Alja »

Hej!

Tak propagandowo:

Napiszę Wam coś o tym, że warto nosić koszulki SKG :) Dziś wchodziłam na pięterko do mojej pracy i słyszę że ktoś mnie woła...okazało się że gościu z innej firmy piętro niżej też był kiedyś w SKG jakiś czas, ale jak powiedział, kiedy jeszcze było 20-stolecie SKG (ja mam koszulkę z 30-stoleciem ;))... Z tego wszystkiego zapomniałam zapytać się jak się nazywał...

miłe niasamowicie spotkanie :)

ściskam Ola
wariat
Posty: 15
Rejestracja: 2007-04-06, 10:18
Lokalizacja: z wawy

:))))))))))))))))))))

Post autor: wariat »

ja też w pracy
nie powiem żeby było miło kiedy wszyscy na około wykeżdżają:((
no ale co tam
i tak niedługo jedziemy w góry

pzdr

:cyclopsani: :cyclopsani: :cyclopsani:
człowiekopająkomucha co z brzucha wybucha
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: haloooo! jest tam ktoś?

Post autor: Marta Cobelto »

a w góry przed ślubem, czy po? To już niedługo...
Awatar użytkownika
Karusia
Posty: 455
Rejestracja: 2007-03-29, 13:37
Lokalizacja: W-wa

Re: haloooo! jest tam ktoś?

Post autor: Karusia »

Halo halo Mietku! My wrócili :)
W środę będziem i na necie ALWAYS :P
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: haloooo! jest tam ktoś?

Post autor: Marta Cobelto »

nareszcie!
No, powoli, powoli widać jakieś światełko w tym forumowym tunelu...
a w środę gdzie będą? Niech opowiedzą, co tam robili? Ryje czerwone mają?
Awatar użytkownika
Karusia
Posty: 455
Rejestracja: 2007-03-29, 13:37
Lokalizacja: W-wa

Re: haloooo! jest tam ktoś?

Post autor: Karusia »

W środę na Powiślu będą...
Co robili? ... Stopowali, chodzili, jeździli, stopowali, chodzili, schodzili, jechali, zwiedzali, a potem leżeli, leżeli, się smażyli, stopowali, Podwilkowali, wrócili - ot wyprawa stopem do Bułgarii i Grecyji :)

A ryje panie już nie czerwone - ino brązowe :D
ODPOWIEDZ