Muuuuzykowanie!!!

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Muuuuzykowanie!!!

Post autor: Maciej Egermeier »

W środę 18 kwietnia przygotujcie się, zabierając na Powiśle korki do uszu (takie słuchawki ochronne też dobre).... bo [shadow=blue]będziemy znów muzykowali!!![/shadow] :)

W programie klasyki, takie jak "Bar w Beskidzie", ale też spróbujemy jakichś nowych kawałków. Wycie gwarantowane ;)

Zapraszam

E-Maciek
Wasz nadworny szarpidrut ;)
Załączniki
zdjęcie z poprzedniego muzykowania
zdjęcie z poprzedniego muzykowania
Ostatnio zmieniony 2007-04-06, 12:17 przez Maciej Egermeier, łącznie zmieniany 11 razy.
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Re: Muuuuzykowanie!!!

Post autor: Alja »

czesc,

a ja mam takie pytanie, czy do waszego zespołu to można jakoś dołączyć grając na gitarze? Pewnie nie na 18 ale w ogóle.

Ola
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: Muuuuzykowanie!!!

Post autor: Maciej Egermeier »

No pewnie, że tak. Będą wtedy 4 gitary :). Jaką masz gitarrrę?

Przydał by się ktoś z harmonijką czy innym wynalazkiem. Jakieś przeszkadzajki by było dobre, takie jak tamburyny, puszki z ryżem i inne takie.
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Re: Muuuuzykowanie!!!

Post autor: Alja »

ja gitarkę mam. Zapytałam się o to czy mogłabym z Wami grać, bo przynajmniej zawsze można się czegoś nowego nauczyć, zawsze wolałam grać w jakiś miej lub bardziej udanych zespołkach, zawsze każdy coś tam wniósł nowego to gry innych..choć fakt górną granicą gitar klasycznych było 3 no góra 4, ale musiały w podobnym tempie grać. Rozwiązaniem jest podział, w tym sensie , ze nie wszyscy na raz grają akordami, tylko dwie na przykład, a reszta jakaś solówka albo coś...:)

a w ogóle może ktoś ma jambe? Tylko tu trzeba umieć już b dobrze rytm wybijać :)

ja niestety geniuszem nie jestem :) bo nie uczyłam się nigdzie grać, tylko tak sama :), ale bardzo lubię :)

pozdrawiam Was :)
Ola
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: Muuuuzykowanie!!!

Post autor: Maciej Egermeier »

Moje pytanie o gitarę było takie.... że może masz akustyka?
Jeśli chodzi o coś takiego, że dwóch gra biciem, a dwóch palcówki.... no to tych dwóch ostatnich nie słychać ;) Poza tym jakie solówki? ;) Mało kto umie jakieś fajne solówkowe wstawki zrobić. Jeśli chodzi o twój udział, to oczywiście z przyjemnością z tobą pogramy. Ja też gram tak sobie i sporo mi daje granie z Weksem i Maćkiem. Coś przebąkiwaliśmy o spotkaniu się wcześniej i pograniu razem. Dam ci znać jak coś się skonkretyzuje.

Maciek
Awatar użytkownika
Maciej Jaśkowski
Posty: 47
Rejestracja: 2007-04-01, 22:12
Lokalizacja: Wierzbno

Re: Muuuuzykowanie!!!

Post autor: Maciej Jaśkowski »

Weksiu nas generalnie zapraszał w sobotę po świętach na próbę u niego w akademolcu koło SGH. Jakbyś miała akustyka to by było suuuuper :-) a jeszcze lepiej gdybyś miała gitarę dwunastostrunną -- to jest dopiero wypas :mrgreen:

A że ktoś jeszcze nie umie grać... cóż jest taka prawidłowość, że im więcej się człowiek umie tym bardziej jest przekonany, że umie niewiele 8-)

I popieram Macieja: jeśli jest ktoś kto chce grać czy to na gitarze, czy tamburynie, czy czymkolwiek prawie, albo nawet śpiewać tylko, to zapraszamy. W szczególności na 18tego.
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Re: Muuuuzykowanie!!!

Post autor: Alja »

:( no niestety nie mam akustycznej gitary :( mam tylko klasyczną ze strunami nylonowymi, czyli standard...

Jeśli by mogła z Wami grać, a przynajmniej spróbować było by mi miło. Ja mam w pon zajęcia na SGH-u, pzez większość dnia, więc było by mi blisko, no a potem we środy (dltego się spóźniam na wykład SKG), no i czwarki, ale to jakieś pojedyńcze, a poza tm jestem w pracy...

Więc jk będziecie wiedzieć to proszę dajcie znać :)

Dzięki :)

Ola
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Muuuuzykowanie!!!

Post autor: wex »

Jak zwykle ostatni się dowiaduję ;)

Ola - no jasne, zapraszamy, gitarzystów nigdy za wiele... A a propos innych instrumentów... słyszałem jakieś plotki, że Janek gra na skrzypcach:)
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: Muuuuzykowanie!!!

Post autor: Maciej Egermeier »

Mam nadzieję, że ta pogłoska okaże się prawdą. Nareszcie by była jakaś linia melodyczna i wstawki jakieś ;)

Maciek
Awatar użytkownika
cufelek
Posty: 5
Rejestracja: 2007-04-12, 21:25
Lokalizacja: W-wa/jagodne;)

Re: Muuuuzykowanie!!!

Post autor: cufelek »

hmmm... to może ja też bym pograła...tylko nie tak na forum przed wszystkimi, ale będę wdzięczna za info o próbach!
cufelek;)
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Muuuuzykowanie!!!

Post autor: wex »

Ok, to napiszę jeszcze na forum: wpadajcie do mnie dzisiaj na próbę. Osoby niegrające niech też się czują zaproszone, byleby tylko głośno śpiewały ;)
Madalińskiego 6/8, pokój 4 (akademik SGH Hermes)
godzina 19
Maciek, weź stroik... I może też laptopa:)
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: Muuuuzykowanie!!!

Post autor: Maciej Egermeier »

Biore stroik i laptopa :)
Awatar użytkownika
Maciej Jaśkowski
Posty: 47
Rejestracja: 2007-04-01, 22:12
Lokalizacja: Wierzbno

Re: Muuuuzykowanie!!!

Post autor: Maciej Jaśkowski »

Próba super! To, co? spotykamy się w następną sobotę?
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: Muuuuzykowanie!!!

Post autor: Maciej Egermeier »

W kolejną sobotę to nie wiem czy będę mógł.
Ale dzięki za to spotkanie. Było super i jak zwykle nauczyłem się czegoś fajnego. :-D

Teraz czeka nas środowe granie. Muszę uświadomić Killera ;)
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Muuuuzykowanie!!!

Post autor: wex »

O tak, było fajniście:) Kto nie był niech żałuje!

A w następną sobotę bardzo chętnie:) Zwłaszcza, że mam jeszcze pomysły na parę fajnych kawałków, których nie zdążyliśmy wczoraj razem zagrać...
No to do środy!
ODPOWIEDZ