Sprawy związane z nowym forum

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: Sprawy związane z nowym forum

Post autor: Maciej Egermeier »

Zmieniłem pewne ustawienia i może teraz będzie podbijał wątek. Trzeba sprawdzić czy coś to dało.
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: Sprawy związane z nowym forum

Post autor: Maciej Egermeier »

Dobra udalo sie. Teraz podbija wątek jak się coś dopisze. Wynika to z tego, że jeśli dany uzytkownik raz dopisze do wątku i potem drugi raz to istnieje opcja scalania tych dwóch wpisów w jeden. Tak było ustawione i dlatego nie podbijało wątku. Teraz robią się kolejne wpisy nawet jeśli to był ten sam uzytkownik. Nie wiem czy to dosc jasno opisałem... pozno jest ;)
Janekm
Posty: 52
Rejestracja: 2007-03-30, 17:48

Re: Sprawy związane z nowym forum

Post autor: Janekm »

dobre rozwiazanie
Marcin
Posty: 184
Rejestracja: 2007-04-01, 23:32

Re: Sprawy związane z nowym forum

Post autor: Marcin »

Czy mogłoby powstać forum noszące nazwę "Hyde Park" czy jakoś tak ? Chodzi o sprawy nie mające związku z SKG, niemniej (być może) warte zauważenia, czy po prostu śmieszne. Takie dyskusje o wszystkim i o niczym :). Np. mam fajnego linka, ale nie związanego z górami i nie wiem, gdzie go wstawić.

PS [url=http://]http://www.browar.grybow.pl/?id=10813&location=f&msg=1&lang_id=PL[/url]
Ostatnio zmieniony 2007-05-24, 21:41 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: Sprawy związane z nowym forum

Post autor: Maciej Egermeier »

Narazie nie będzie oddzielnego forum dla spraw niezwiązanych ściśle z SKG. Można użyć tzw. shoutbox, który jest na dole strony główne forum dla informacji nie zasługujących na post w jakimkolwiek wątku. Można także założyć po prostu jeden wątek dla takich śmiechów. Tak było na starym forum i jakoś nie było źle ;) Jeśli ilość takich wpisów zdecydowanie się zwiększy, to pomyślimy nad utworzeniem odrębnego działu. Narazie jest jak jest. Nie będzie zakładania na zapas.

Pozdrawiam,

Maciek
ODPOWIEDZ