“I pod górę. Tam gdzie wieje wiatr.
Niech prowadzą mnie moje marzenia.
Nie potrzeba wcale świata zmieniać,
Kiedy z życia można tyle brać”.

Zdecydowanie najwyższy czas trochę nacieszyć się nadchodącą wiosną i rozruszać zastałe po zimie kości!!
Jeśli myślicie podobnie to serdecznie zapraszam na wspólne spędzenie weekendu w Beskidzie Małym 5-6 kwietnia 2014!!

8032czerwony8030 16 1

TRASA

Sobota:

Andrychów  -> Kobyła Głowa ->  Gancarz->  Leskowiec  ->Smrekowica ->  Łamana Skała  -> Chata pod Potrójną

Niedziela:

Chata pod Potrójną-> Potrójna -> przeł. Kocierska-> przeł. Przysłop Cisowy -> Porąbka

ŚPIMY

W Chacie pod Potrójną

WYJAZD I POWRÓT

Wyjeżdżamy w piątek (04.04.2014r.) o 23:30 (zbiórka) na Placu Bankowym, powrót ok 01:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek (6/7.04.2014r.)

KOSZT*:

STUDENCI – ??zł

NIE-STUDENCI – ??zł

*W cenie przejazd w obie strony, nocleg, ubezpieczenie.  Dodatkowo każdy zostanie poproszony o zrobienie zakupów jedzeniowych oraz o wzięcie pieniędzy na niedzielny obiad.

Gosia Staroń – malgorzata.staron(at)skg.uw.edu.pl

do dnia: 25.03.2014r. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.