Drodzy Klubowicze, Sympatycy Klubu, bywalcy bazy namiotowej w Podwilku oraz wszyscy Ci, którym nieobojętny jest los „Madejowego Łoża”

182506?w=1200&h=800

Co roku pojawia się możliwość wsparcia finansowego naszej Bazy Namiotowej w Podwilku.

Jak? Poprzez przekazanie na jej rzecz 1,5% podatku.

Pieniądze, które w ten sposób udało się nam zgromadzić w poprzednich latach, przeznaczyliśmy na zakup nowych namiotów i modernizację infrastruktury.

Jako iż baza cały czas wymaga inwestycji, drobnych remontów i renowacji sprzętu, każda złotówka która zasili konto bazy będzie bardzo cenna i na pewno dobrze zagospodarowana!

 

Co należy zarobić aby przekazać 1,5 % na rzecz Bazy w Podwilku? 

1. Wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-28, PIT-38)

W odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego (które zatytułowane są „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”) wpisujemy numer pod jakim widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym organizacja, której chcemy przekazać 1% należnego podatku.

  • nasz numer KRS: 000 019 1794 (numer Oddziału Międzyuczelnianego PTTK w Warszawie), 
  • nazwa beneficjenta: Koło nr 11, baza w Podwilku 

2. Można (ale nie trzeba) wysłać do nas maila z danymi  

  • Darczyńca: .....
  • Kwota 1,5%: .....
  • Koło nr 11, baza w Podwilku
  • Urząd Skarbowy do którego została złożona deklaracja: ....

 Powyższą informację przesyłamy pocztą elektroniczną na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.