Najmilsi, drodzy, ukochani miłośnicy pieszych, górskich wyjazdów!

Zapraszam serdecznie na wiosenną trasę prowadzoną przez moją skromną osobę. Wystartujemy z Czernichowa, by następnie przez większość dnia maszerować beztrosko przez Jaworzynę, przełęcz Przysłop Cisowy, Beskid oraz Kiczorę do naszej Chatki Pod Potrójną. W miejscu tym – jak zapowiadają organizatorzy – przygotujemy sobie pyszny obiad, a po nim oddamy się nieokiełznanym ładunkom energii, pozwalając sobie na liczne zabawy, wygłupy, śpiewy i konkursy.

Kiedy obudzimy się w niedzielę (kiedyś musi to nastąpić…), ruszymy w dalszą drogę, mijając po drodze Leskowiec, Goncarz, Pańską Górę, by spaść do Andrychowa na obiadokolację.

iLL2Rg12MHmJvEHNxHs4iwdaqPyxzAB5SrW7C5k4E-irKueY1mAv3fEmtEFQxfTDN-I2TKu6OirOdZFxIA2XzU9FAypLnNDjK0aw4oAXIZdbQUWGWPTd7SAM-fEw0lBvGmAieAU

Zapraszam serdecznie!

Wyjazd i powrót:

Wyjeżdżamy w piątek (04.04.2014r.). Zbiórka o 23:30 na Placu Bankowym pod pomnikiem J. Słowackiego. Powrót ok. 01:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek (5/6.04.2014r.)

Koszt*

STUDENCI – 144zł

NIE-STUDENCI – 150zł

*W cenie przejazd w obie strony, nocleg, ubezpieczenie i jedzenie