Na trasie arbuzowej (szlaki czerwony i zielony) będzie wszystko czego oczekujecie od rajdu z SKG ale i wszystko to czego nie spodziewacie się po małych górach. Piękne widoki, wyszukane jedzenie, szaleni ludzie i dużo innych atrakcji takich jak  jeziora na górskich szczytach, wielkie groty i jaskinie lodowe.

Przejdziemy wspaniałą trasą z  Cerchli (koło zapory w zarnówku małym) następnie zdobędziemy górę Żar, Kiczerę, przejdziemy przełęcz Przysłup Cisowy i przez Kocierz dojdziemy na zasłużony wypoczynek. W chatce pod potrójną, wszystkiego będzie oczywiście – potrójnie więcej, wrażeń, atrakcji, zabawy no i oczywiście jedzenia.

Gdy drugiego dnia uda nam się wyruszyć w podróż zdobędziemy Smrekowiec aby zobaczyć piękne góry otaczające Beskid Mały (Uwaga opis widoku gwarantowany nawet przy dużym zamgleniu). Przez  Mladą Horę, Gibasówkę dojdziemy do Czarnych Działów gdzie na pewno przystaniemy na chwilę. Gdy ruszymy już dalej na zachód przez przełęcz Płonną dojdziemy do pewnego zamczyska i ciekawej pieczary. Po południu, zejdziemy do Kocierza Rychwałdzkiego i dalej ruszymy pod górę aby przekąsić obiadek. Pełni wrażeń zejdziemy do Wielkiej Puszczy aby opuścić Wielki Mały Beskid.

Zapraszam serdecznie!

Wyjazd i powrót:

Wyjeżdżamy w piątek (04.04.2014r.). Zbiórka o 23:30 na Placu Bankowym pod pomnikiem J. Słowackiego. Powrót ok. 01:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek (6/7.04.2014r.)

Koszt*

STUDENCI – 144zł

NIE-STUDENCI – 150zł

*W cenie przejazd w obie strony, nocleg, ubezpieczenie i jedzenie