“I pod górę. Tam gdzie wieje wiatr.

Niech prowadzą mnie moje marzenia.

Nie potrzeba wcale świata zmieniać,

Kiedy z życia można tyle brać”.

Zdecydowanie najwyższy czas trochę nacieszyć się wiosną i rozruszać zastałe po zimie kości!! Jeśli myślicie podobnie to serdecznie zapraszam na wspólne spędzenie weekendu w Beskidzie Małym 5-6 kwietnia 2014!!

8032czerwony8030 16 1

W sobotę wyruszymy nieśpiesznie z Andrychowa, przejdziemy przez przełęcz Panienki, Kobyłą Głowę, zatrzymamy się na chwile na Gancarzu, aby delikatnie zasmakować widoków, których później będzie już tylko więcej... :) chociażby dalej na Laskowcu i Smrekowicy, z której ruszymy dalej, aby dotrzeć na zasłużony odpoczynek do chaty pod Potrójną i przeżyć wieczór pełen wrażen, atrakcji i śpiewu wraz z pozostałymi ekipami.

Drugiego dnia czeka nas zdecydowanie więcej odpoczynku i lenistwa. :) Wędrować będziemy czerwonym szlakiem zdobywając najpierw Potrójną, następnie przełęcz Kocierska i Przysłop Cisowy, górę Żar, aby następnie powylegiwać się nad jeziorem i zejść do Porąbki.

Zapraszam serdecznie!

Wyjazd i powrót:

Wyjeżdżamy w piątek (04.04.2014r.). Zbiórka o 23:30 na Placu Bankowym pod pomnikiem J. Słowackiego. Powrót ok. 01:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek (6/7.04.2014r.)

Koszt*

STUDENCI – 114zł

NIE-STUDENCI – 120zł

*W cenie przejazd w obie strony, nocleg, ubezpieczenie.  Dodatkowo każdy zostanie poproszony o zrobienie zakupów jedzeniowych oraz o wzięcie pieniędzy na niedzielny obiad.

Prowadzący: Gosia Staroń

Zapisy/pytania/wątpliwości przez mail:  malgorzata.staron(at)skg.uw.edu.pl
Zapisy zakończone - brak wolnych miejsc!