Jajeczko.png

Uwaga! Z powodu deszczu zaczynamy o 19:00 w kawiarni "Mucha nie siada: ul. Ząbkowska 38.

 

Drodzy Klubowicze i Drogie Klubowiczki!

W tym roku planujemy urządzić Jajeczko SKG połączone z ogniskiem w plenerze nad Wisłą. Zapraszamy na nie zarówno Klubowiczów, Kursantów, jak i Sympatyków SKG oraz tych, którzy chcieliby nas poznać i rozpocząć swoją przygodę!

Przynieście wszystko, co chcielibyście upiec na ognisku oraz czym będziecie zwilżać gardła. Zachęcamy też do podzielenia się własnymi wypiekami i innymi wyrobami kulinarnymi. Organizatorzy zapewniają „plastikową zastawę ogniskową”, keczupy, musztardy, chleb i gar herbaty.

Oczywiście nie zabraknie konkursów z motywem jajecznym w roli głównej.

Przynieście także instrumenty muzyczne i śpiewniki - co by to było za ognisko bez śpiewanek!

Nie zapomnijcie o czołówkach, kubkach, ciepłych ciuchach i karimatach do klapnięcia.

Jak dobrze wiemy, sucha roślinność prawego brzegu Wisły została dość mocno przetrzebiona, dlatego wielka prośba do Was o przyniesienie ze sobą drewna i DREWNA I duuuużo drewna do ogniska. Patyki się nie liczą!

Konkrety:

Spotykamy się w środę 12 kwietnia 2017 o godz. 18.30 na prawym brzegu Wisły, na południe od Mostu Śląsko-Dąbrowskiego, w miejscu z najładniejszym widokiem na lewobrzeżną Warszawę. Zbieramy drewno, rozpalamy ognisko i wspólnie świętujemy!

UWAGA!

Na wypadek pogody zniechęcającej do spotkań plenerowych, Jajeczko celebrować będziemy w klimatycznej klubokawiarni "Mucha nie siada" przy ul. Ząbkowskiej 38. Tam spotykamy się o godz. 19:00.

UWAGA! UWAGA!

Ostateczna decyzja odnośnie miejsca Jajeczka będzie opublikowana na stronie i na Facebooku w środę 12.04 o 12:00

Do zobaczenia! :)

 

Zarząd SKG