Drodzy Klubowicze i Sympatycy SKG!

Z radością ogłaszamy, że ruszają zapisy na tegoroczny wyjazd sylwestrowy z naszym klubem :) Ostatnie dni tego roku i niezapomnianą imprezę sylwestrową spędzimy w bajecznych zimową porą Bieszczadach

bukowe_berdo.jpg

Miejsce 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe PTSM położone jest w malutkiej miejscowości Stuposiany między Lutowiskami i Ustrzykami Górnymi przy tzw. wielkiej obwodnicy bieszczadzkiej. Stąd już rzut beretem do Bieszczadzkiego Parku Narodowego - na połoniny i Tarnicę oraz w pasmo Otrytu. 

Do swojej dyspozycji będziemy mieć cały budynek wyposażony w świetlicę, jadalnię i kuchnię turystyczną. Są pokoje wieloosobowe jak i mniejsze 2-4 os. Śpimy na łóżkach z pościelą. 

stuposiany.jpg

Cena (bez posiłków)

Zawiera 5 noclegów w terminie 27 grudnia - 1 stycznia i składkę na imprezę sylwestrową: przekąski, posiłki ciepłe i zimne, napoje bezalkoholowe, symboliczną lampkę szampana  i nagrody dla najlepszych przebrań.

W pokojach wieloosobowych - 150 zł (studenci 140 zł), w pokojach o podwyższonym standardzie - 235 zł (ze zniżkami PTSM - taniej - tabela zniżek na stronie schroniska).

Osoby, które nie mogą przyjechać na cały wyjazd, będą rozliczane indywidualnie.

 

Sylwestrowe oczekiwanie...

Jak co roku przedsylwestrowe dni będą obfitować w moc atrakcji - według własnych preferencji można pójść w góry, zrobić wycieczkę krajoznawczą po okolicznych zabytkach, pojechać na narty/snowboard do ośrodka narciarskiego w Ustrzykach Dolnych, wypożyczyć (lub zabrać własne) biegówki/skitury, pojeździć konno, wybrać się na kulig lub po prostu zostać w schronisku, odpocząć i robić to na co ma się ochotę lub na co nie ma się czasu na co dzień ;-) 

Wspólne wieczory nie obejdą się bez śpiewanek przy dźwiękach gitar i bębnów. Gramy także w planszówki, oglądamy filmy, a jeśli ktoś miałby ochotę, będzie mógł pokazać nam swoje zdjęcia z podróży.

Zwieńczeniem tych błogich dni będzie impreza sylwestrowa i powitanie Nowego Roku. Noworoczne życzenia będziemy sobie składać popijając zimnego szampana pod rozgwieżdżonym bieszczadzkim niebem!

Czy w takim miejscu i z takimi ludźmi marzenia mogą się nie spełnić? Taki Sylwester tylko z SKG! Czekamy na Ciebie - zgłoś się już dziś, bo ilość miejsc jest ograniczona.

 

Sylwester tematyczny

Sylwestrowa zabawa to impreza przebierana, w tym roku tematem przewodnim jest:

"Historia Polski"

Dla 3 najciekawszych pomysłów gwarantujemy nagrody. (Przebrania nie są obowiązkowe, acz polecenia godne!)

sylwek.jpg

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku w Szczyrku ;)

 

Zapisy

Odbywają się tylko przez formularz ». Po jego wypełnieniu dostaniecie wszystkie szczegóły wraz z danymi do przelewu. 

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł.

 

Kontakt

W razie pytań: ewelina.rozanska(at)skg.uw.edu.pl

 

ZAPRASZAMY! :)

 

 

Zdjęcia: biznesistyl.pl; ssmstuposiany.blogspot.com; Paulina Bartosińska

SKG, jako organizacja non-profit, nie zarabia na organizowanych wyjazdach, a nasi przewodnicy są wolontariuszami.