Pięknych gór jest niemało

Lecz najwięcej w Ukrainie

Tam me serce pozostało

Na Pikuja grani

Jeżeli masz ochotę sprawdzić, czy anonimowy autor powyższego haiku miał rację to zapraszam Cię serdecznie na rajd majówkowy na Ukrainę.

Ramowy plan wyjazdu:

• 27.04 wieczór - wyjazd z Warszawy autobusem rejsowym
  • 28.04 zwiedzanie Lwowa, nocleg w hostelu
  • 29.04 - 1.05 przejazd pociągiem do Skola, przejście w Beskidach Skolskich
  • 2-4.05 przejazd do Biłasowicy, przejście granią przez Pikuj do Sianek
  • 5.05 powrót do Warszawy

Charakter wyjazdu:

Będzie to typowy rajd górski w stylu SKG. W odwiedzanych górach nie ma rozbudowanej infrastruktury turystycznej, w związku z czym będziemy samowystarczalni. Oznacza to, że plecaki będą dość ciężkie; będziemy nosili namioty, garnki, zapas jedzenia i wody. Gotować będziemy na ogniskach, lub palnikach. Od uczestników oczekiwane jest zaangażowanie w przygotowywanie obozowisk i posiłków; nie wszystko będzie “poddane pod nos”.

W czasie części górskiej nie będzie możliwości korzystania z łazienek i pryszniców.

Wyjazd będzie bezalkoholowy.

Limit miejsc: 8 + przewodnik + obserwator

Zgłoszenia przez ­-> formularz

Szacunkowy koszt wyjazdu: 800 zł.
Taką kwotę będzie trzeba wpłacić przed wyjazdem. Jest spora szansa, że ostateczny koszt wyjazdu będzie mniejszy; w takim przypadku po dokonaniu rozliczenia będę dokonywał zwrotów.

Wyjazd jest organizowany w ramach mojej praktyki przewodnickiej. Oznacza to w szczególności, że będzie z nami dodatkowy wolontariusz - obserwator.

W razie pytań: blazej.osinski(at)gmail.com w tytule: Majówka 2019 lub tel. 693 975 530

SKG, jako organizacja non-profit, nie zarabia na organizowanych wyjazdach, a nasi przewodnicy są wolontariuszami.