SKGLogo.jpg

Rajd jesienny w Beskid Sądecki

Źródło : Mirosław Sidorowicz

CO?

Zapraszamy wszystkich studentów i pozostałych (studentów duchem ? ) na rajd górski organizowany prze SKG !

GDZIE?

W Beskid Sądecki!

KIEDY?

Dogodny termin: 11.10.2019 – 13.10.2019. Wyjedziemy w piątek w godzinach popołudniowych, a we niedzielę późnym wieczorem/nocy będziemy już z powrotem w Warszawie.

PLAN OGÓLNY:

• 11.10.2019 (pt) wieczorem wyjeżdżamy z Warszawy w Beskidy wynajętym busem\ pociągiem.
  • 12.10.2019 i 13.10.2019 mamy 2 pełne dni w górach. Nocujemy w schronisku
  • 13.10.2019 (ndz) kończymy trasę około 18:00 i wyjeżdżamy do Warszawy.

CZEGO OCZEKIWAĆ?

Głosowanie w Beskidzie Śądeckim - wymagane dodatkowe zaświadczenie od uczestników :)

Najlepsi przewodnicy górscy zabiorą was na na swój autorski rajd :) . Żadna z tras nie powtarza się.

Przewodnicy zapewniają na trasie kompleksową obsługę uczestników. M. in. dbają, by uczestnicy byli najedzeni, czuli się bezpieczni i szczęśliwi. Schronisko PTTK na Hali Łabowskiej zadba o nasz zdrowy sen.

Oddział  PTTK "BESKID" w Nowym Sączu zapewnia oznakowanie szlaków turystycznych.

Świeże powietrze dostarcza Nadleśnictwo Stary Sącz

Świetną zabawę gwarantują sobie sami uczestnicy wyjazdu.

TRASY:

Rozdeptać jesienne błoto!!! - Beskid Sądecki z Mirkiem Sidorowiczem - BRAK MIEJSC więcej

Nie dać się jesiennej słocie!!! - trasa z Eweliną Różańską i Januszem Paczesnym - więcej

Beskid Sądecki aktywnie, czyli trekking i jesienny spływ Popradem w jednym! - z Jędrkiem Sidorowiczemwięcej

A ILE TO KOSZTUJE?

Ceny różnią się w zależności od trasy i zawierają:

• transport

• nocleg

• wyżywienie

• ubezpieczenie NNW

• atrakcje

Zapraszamy do zapisów na konkretne trasy !