Jeśli nie znosisz nudy i chciałbyś poznać ludzi, którzy nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu to koniecznie przyjdź i dowiedz się więcej o Kursie Przewodników Górskich i o tym co robimy!

Będzie nam miło gościć wszystkie aktywne osoby, niezależnie od wieku i doświadczenia.

Spotkania informacyjne odbędą się w:

środę 9 października 2019, godzina 18:30

środę 16 października 2019, godzina 18:30

I spotkanie: miejsce Kampus Główny, budynek Samorządu Studentów UW, sala 200, II p.
 II spotkanie: miejsce Kampus Główny, budynek Samorządu Studentów UW, sala 100, I p.

Szczegółowo omówimy i przedstawimy Wam wszelkie informacje na temat Kursu Przewodników Górskich, a także opowiemy jak wygląda klubowe życie i to czym zajmujemy się poza prowadzeniem szkolenia przewodnickiego.

Spotkanie informacyjne będzie dobrą okazją, żeby porozmawiać z naszymi przewodnikami, instruktorami oraz osobami, które uczestniczyły w kursie i podpytać o ich doświadczenia.

Dlatego bardzo zapraszamy Cię do wzięcia w nim udziału i poznania nas i naszej działalności :)

Nie uciekajcie od razu - po spotkaniu informacyjnym idziemy na piwo i grzańca do Ceprowni na przeciwko bramy głównej Kampusu (Krakowskie Przedmieście 7) :-)

Pamiętaj! Jeśli chcesz uczestniczyć w Kursie musisz wziąć udział w Manewrach Nizinnych, o których więcej tutaj »

A o samym Kursie możesz poczytać tutaj »