niemcowa1

 

Jeżeli...

...jesteś w związku, i chcesz zabrać swoją lubą/swojego lubego na miły weekend w górach, ale jesteś otwarty/otwarta także na innych ludzi i niekoniecznie chcesz przez dwa dni tylko dziubdziać i ćwierkać, mamy dla Ciebie tylko jedną radę...Jedź z nami!

Lub jeżeli jesteś singlem/singielką, dopiero szukasz tej "drugiej połówki [tu wstawić nazwę dowolnego owocu w dopełniaczu]",
recepta jest jedna...Jedź z nami!

W ostatni weekend lutego, i zarazem pierwszy weekend marca (29.02-01.03), przemierzać będziemy Pasmo Radziejowej w Beskidzie Sądeckim.

Przygotowaliśmy dla Was dwie trasy... dwa pomysły na zmierzenie się z najwyższym pasmem Beskidu Sądeckiego; jedną bardziej "sportową", nastawioną na konkretne chodzenie, drugą zdecydowanie spokojniejszą, nastawioną na zwiedzanie tego co zwiedzić w okolicy warto (i nie warto), chociaż też dającą okazję do zdrowego górskiego zmęczenia ;)

Trasy te mają kilka cech wspólnych... na jednej i drugiej będziemy śmiać się, chodzić (lub też biegać- o ile tylko znajdą się chętni), integrować się w najpiękniejszych górskich sceneriach, zwiedzać co tylko się da...

...a wieczorem wszyscy razem napalimy w piecu w klimatycznej Chatce pod Niemcową, zjemy wspólnie ciepły posiłek który sami przygotujemy i pozwolimy by ciepło pieca i zapach chaty, dźwięki gitary i smak herbaty zabrały nas do innej, piękniejszej, ziomowo-górskiej rzeczywistości :) 

Zapraszamy więc do szybkich zapisów, bo rajd odbędzie się już w ostatni weekend lutego, i zarazem pierwszy weekend marca, 29.02-01.03.

 

Trasa Kabanosa -> więcej

Trasa Michała i Magdy -> więcej (Lista Rezerwowa)