fajne

ODWOŁANE

Kochani!

bardzo gorąco i serdecznie pragniemy zaprosić Was na tegoroczny Rajd Wiosenny, który odbędzie się w pierwszy weekend nadchodzącej wiosny, 21-22 marca.

Jako, że trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do wspólnych poszukiwań pierwszych śladów wiosny niż Bieszczady, właśnie tam chcielibyśmy Was zabrać i zaprosić do wspólnego wędrowania po tych dzikszych, mniej uczęszczanych i bardziej zielonych  (nawet o tej porze roku) partiach Bieszczadu.

Przygotowaliśmy dla Was kilka tras, tras wiodących drogami i bezdrożami, leśnymi szlakami i malowniczymi dolinami gdzie jedynie opuszczone cmentarze czy podmurówki domów przypominają że jeszcze kilkadziesiąt lat temu były tam wioski tętniące życiem... 

Ześrodkowanie rajdu odbędzie się w samym sercu Bieszczadu, Bacówce pod Honem w Cisnej gdzie po sobotnim wędrowaniu czeka nas zabawa i śpiewy do białego rana :) 

Rajd jest imprezą otwartą: zapraszamy wszystkich - niezależnie od wieku i doświadczenia, a także przynależności do Klubu. Trasy prowadzone przez przewodników różnią się długością, więc każdy (obojętnie czy zwolennik spokojnego wędrowania czy długich górskich wyryp) znajdzie coś dla siebie. 

Zapisy prowadzone są bezpośrednio na poszczególne trasy. Wystarczy wybrać trasę z listy i zgłosić się do prowadzącego ją przewodnika. 

 

Trasy (zapisy u przewodników na stronie danej trasy):

Sen o dolinie, czyli Bieszczady dla Koneserów

Łąki się zielenią

Krew, pot i łzy

Miedzy zimą a wiosną - TOPLEZ 2020

 

 

Zapraszamy !