Studencki Klub Górski ogłasza!

Wędrowcy
Hej Ty.
Tak Ty.
Koleżanko!
Kolego!
Czekamy na Ciebie!
Przyłącz się do zabawy zanim będzie późno!

Studencki Klub Górski w Warszawie ma przyjemność poinformować, że w dniach 24 – 26 czerwca organizuje jedyny i niepowtarzalny wyjazd w Beskid Mały. W ciągu zaledwie dwóch dni będziesz miał okazję przebyć niezwykle interesujący fragment tego malowniczego pasma, od dawna cieszącego się przychylnością miłośników naszych gór. Zanurz się w słynne lasy bukowe, po których niegdyś wędrowali Wielcy Polacy! Zobacz wieńczącą całe pasmo słynną polanę na Leskowcu, odwiedzaną przez turystów od prawie dwustu lat, z czym wiąże się nader interesujące zjawisko tajemniczych „Hrabskich Butów”! Czekają też na Ciebie rozliczne atrakcje kulturalne wysokiej klasy. Zobaczysz między innymi:
- pieczołowicie odtworzone chałupy górali żywieckich
- niezwykły drewniany kościół, pamiętający królewskie czasy
- karczmę „Rzym”, z której mistrz Twardowski wyruszył niegdyś na Księżyc
- zamek zwany „Wawelem Beskidów”

Ponadto będziesz miał okazję przenocować w prawdziwej górskiej chatce, nieskażonej pełzająca komercjalizacją, która dotyka zwykłych schronisk.
O Twój komfort i bezpieczeństwo będzie dbało trzech organizatorów tego wspaniałego wyjazdu, pod dyskretnym nadzorem jednego z czołowych instruktorów Klubu Górskiego!

Panowie Piotr, Stanisław oraz Franciszek są uczestnikami tegorocznego Kursu Przewodników Beskidzkich. Przeszli już na nim niejedno, znosząc rozliczne przeciwności w ciemności i chłodzie, możesz więc im zaufać w trakcie tego nieporównywalnie spokojniejszego, krajoznawczego wyjazdu!
Gwarantujemy pożywne jedzenie i zdrowe, górskie powietrze!

Koszt wyjazdu to jedyne 269 złotych od osoby! A może być nawet taniej! Posiadacze studenckiej zniżki płacą tylko 199 złotych na głowę! Jeśli część wpłaconych środków pozostanie niewykorzystana, będą one oczywiście zwrócone. Sam wyjazd, zgodnie z chwalebną tradycją Klubu, nie ma charakteru komercyjnego, nikt z organizatorów na nim nie zarabia.

Masz przyzwoitą kondycję, bystry umysł i zamiłowanie do przygody? A więc plecak na plecy i w drogę! Ten wyjazd jest dla Ciebie! Zapisz się zanim ktoś inny zrobi to szybciej! Liczba miejsc ograniczona!

Kto wie, może Studencki Klub Górski okaże się miejscem również dla Ciebie? Chcesz się o tym przekonać? Nie zwlekaj! Pojedź z nami w Beskid Mały i zobacz!

Rozważasz kurs przewodnicki? Pojedź i przyjrzyj się jego elementom! Będziesz też miał okazję porozmawiać z instruktorem i tegorocznymi kursantami!
Na wyjeździe obowiązuję prohibicja, ale nie martw się! Nadrobisz jak wrócisz!

Z Górskim Pozdrowieniem
Zapraszamy!

Przypominamy:

Data wyjazdu:
Piątek, 24 czerwca (późny wieczór) – Niedziela, 26 czerwca (przed północą)

Koszt:
269 złotych
199 złotych (dla osób z ulgą studencką)

Zapisy i więcej informacji pod adresem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stanisław Bartha
Piotr Goździalski
Franciszek Kowalski

Beskid Mały