Studencki Klub Górski ogłasza wyjazd w dzikie ostępy Karpat. Od 10 do 21 sierpnia

PS z 18 lipca:

Została już skompletowana drużyna dziarskich turystów, którzy udadzą się na wyjazd do Rumunii, w dzikie góry południowego Siedmiogrodu. Zarazem z przykrością informujemy, że od tej pory ewentualni zainteresowani będą przyjmowani jedynie na listę rezerwową.

Jeśli nie udało Ci się zapisać w tym roku, spróbuj w przyszłym! Możesz też zapisać się na Kurs Przewodników Beskidzkich i przeżywać wspaniałe przygody w naszych górach przez cały rok.

letnie2022 ogloszenie

Źródło obrazka to strona internetowa morgusiowe-wedrowki.blogspot.com

 

 

Studencki Klub Górski w Warszawie ma przyjemność poinformować, że w dniach 10-21 sierpnia odbędzie się wyjazd do Rumunii, do południowego Siedmiogrodu. Głównym celem wyjazdu będzie przebycie dzikich i odludnych pasm Gór Sybińskich i Gór Lotru. Ich najwyższe szczyty sięgają ponad 2200 metrów nad poziom morza.

Jeśli marzy Ci się wielka przygoda na rozległych połoninach, ten wyjazd jest dla Ciebie!

Wyobraź sobie, jak wspaniale może być w górach przypominających nieco nasze sympatyczne Bieszczady, lecz niemal dwukrotnie wyższych. W takim miejscu naprawdę można poczuć potęgę i piękno przyrody. Marsz przez lasy i łąki, biwaki w chmurach lub pod rozgwieżdżonym niebem, blask ogniska towarzyszący posiłkom. To wszystko czeka na Ciebie, jeśli tylko postanowisz pojechać z nami!

Program wyjazdu obejmuje również zwiedzanie starodawnego miasta Sybin, jednego z siedmiu grodów dających nazwę całej krainie.

O Twój komfort i bezpieczeństwo będzie dbało pięcioro organizatorów tego wspaniałego wyjazdu, uczestników tegorocznego Kursu Przewodników Beskidzkich, pod dyskretnym nadzorem zespołu absolutnie czołowych instruktorów Klubu Górskiego. Wszyscy organizatorzy w ciągu poprzednich kilku miesięcy przeżyli już w górach niejedną przygodę, ich umiejętności były przy tym drobiazgowo i obiektywnie weryfikowane, dzięki rozbudowanym procedurom Kursu Przewodników. Dlatego Ty możesz dziś im spokojnie zaufać.

A więc plecak na plecy i w drogę! Zapisz się zanim ktoś inny zrobi to szybciej. Liczba miejsc ograniczona!

Gwarantujemy solidne, pożywne posiłki i zdrowe, górskie powietrze!

Z uwagi na kwestie bezpieczeństwa, na wyjeździe obowiązuję prohibicja, ale nie martw się. Kiedy wrócisz, z pewnością znajdziesz okazję, aby to nadrobić!

Z Górskim pozdrowieniem

Zapraszamy!

 

Przypominamy:

Data wyjazdu: środa, 10 sierpnia – niedziela, 21 sierpnia 

Koszt: 1500 złotych

Wymagana zaliczka: 600 złotych

 

Organizatorzy wyjazdu zastrzegają sobie prawo do dokonywania wymuszonych okolicznościami zmian w organizacji wyjazdu.

Zapisy i więcej informacji pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.