slowackie gory

Serdecznie zapraszamy na wspólny, samochodowy wyjazd trekkingowy w słowackie góry. Czeka nas zwiedzanie, trekking, wspólne posiłki, noclegi w namiotach i integracja.

Kiedy? 23-28 września (23 września - dojazd na ześrodkowanie, nocleg na terenie bazy namiotowej Madejowe Łoże, powrót wczesnym wieczorem 28 września)

Będzie to wyjazd na kilka samochodów, noclegi w namiotach, wspólne gotowanie na ognisku lub gazie. W planach wejście na Rysy, wędrówki po Małej lub Wielkiej Fatrze i Słowackim Raju, zwiedzanie Starej Lubowli...

Wyjazd jest współorganizwany razem ze Studenckim Klubem Podróżniczym "Czwórka". Koordynatorzy ze strony SKG: Dorota Wieluńska i Marcin Lelit, ze strony SKP4: Damian Smus.

Do końca sierpnia pierwszeństwo zgłoszeń mają Klubowicze SKG i SKP4.

Informacje praktyczne

  • start 23.09 wieczorem: okolice Rabki Zdrój
  • transport: własne samochody
  • koszt: 200 zł (zaliczka 80zł do 31.08, w cenę jest wliczone wspólne jedzenie, ubezpieczenie, wejścia do zwiedzanych obiektów, wspólny sprzęt...)
  • dzienny dystans: 25-30 GOT (ok 22 km)
  • zapisy: bezpośrednio u koordynatorów (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)