Marzy Ci się wyjazd w góry, gdy wkoło czuć już złotą, polską jesień? Chcesz poczuć klimat górskich chatek studenckich, powłóczyć się szlakami, grzbietami i krzakami? Chcesz odkryć nieznane zwykłemu turyście miejsca, w których można się przekimać w pięknych warunkach? A może wszystko naraz? Zapraszam Cię w dniach 18-19 listopada na Rajd szlakiem górskich chatek w Beskid Żywiecki.

zapowiedzi rajdow SKG

Co? Gdzie? Kiedy?

Jedziemy w Beskid Żywiecki na weekend 18-19.11.2023. Będzie to rajd spokojny, jednak nie zabraknie chodzenia przez dobre kilka godzin.

Będziemy spali w Chatce Elektryków na Lasku. Warunki nie będą hotelowe, jak to w chatce studenckiej, ale atmosfera z pewnością będzie pięciogwiazdkowa.

Ogólny plan

Wyjazd: noc z piątku na sobotę 17/18.11.2023 z Warszawy

Powrót: późny wieczór w niedzielę 19.11.2023 do Warszawy

Trasa

W trakcie ustaleń: pochodzimy po okolicach Sopotni Wielkiej, Jeleśni i Żywca.
Ok 30 GOT w sobotę i ok 20 GOT w niedzielę

Koszt i co zawiera:

Koszt wyjazdu wynosi 300 zł zawiera:

• transport w obie strony
  • nocleg
  • lunch i kolację w sobotę oraz śniadanie w niedzielę
  • ubezpieczenie
  • gadżet

Dane do przelewu zostaną przesłane mailem po otrzymaniu zgłoszenia.

Dodatkowe koszty:

• przekąski na trasę (wg wskazań przewodnika po otrzymaniu zgłoszenia)
  • kanapki na drogę i śniadanie w sobotę
  • 30-40 zł na obiad w niedzielę
  • gotówka na własne potrzeby

Formularz zapisów

Wszystkie miejsca na rajd zostały zajęte, uzupełnienia formularza oznacza, że trafisz na listę rezerwową (formularz zgłoszeniowy).

Limit miejsc - 12 osób

Wszelkie informacje szczegółowe zostaną wysłane po rejestracji. W razie pytań napisz do mnie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA: Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy i transportu w razie niesprzyjających warunków pogodowych, małej liczby osób zgłoszonych lub innych niespodziewanych sytuacji.

* SKG, jako organizacja non-profit, nie zarabia na organizowanych wyjazdach, a nasi przewodnicy są wolontariuszami.