banner_niskie_tatry

Zapraszamy na wiosenną wędrówkę po słowackich Niskich Tatrach. Że niskie są tylko z nazwy będziemy mieli okazję się przekonać na własnej skórze. Najwięcej uwagi poświęcimy części wschodniej i środkowej, przemierzymy kawał widokowego głównego grzbietu, zobaczymy bogactwo form krasowych okolic Ohniste, nocować będziemy w bacówkach i schronach samoobsługowych, gotować na ognisku, a na finał (jeśli czas pozwoli) wymoczymy umęczone gnaty w termalnych kąpieliskach w Liptowskim Janie.

Dojazd: mocno kombinowany, kolejowo-autobusowy, wyjazd z Warszawy oraz z Krakowa
termin: 22-25 maj (wyjazd o północy w czwartek, 21.05, powrót o 7 rano we wtorek, 26.05).
cena za przejazdy: 165zł (studenci), 185zł (niestudenci oraz podstarzali studenci), kąpielisko, obiad ortaz inne ew. rozrywki płatne dodatkowo

Organizacja, szczegółowe informacje oraz zapisy:
Marta Cobel-Tokarska mcobelto (at) gmail.com
Paweł Marciniak pawel.marciniak (at) skg.uw.edu.pl, tel: 502 852 445

adekwatny wątek na forum tutaj

RAJD_NIZNE_TATRY