Rajd Jesienny "Beskidy"

Zapraszamy serdecznie na Rajd Jesienny "Beskidy" - czyli tradycyjną eskagową inaugurację sezonu akademickiego! W tym roku wybieramy się w Beskid Żywiecki.

grupa.jpg

Co to jest?

Idea rajdu jest prosta - to kilka niezależnie od siebie wyruszających tras, które następnie spotykają się w sobotę na wspólny wieczór przy ognisku. W tym roku przejście odbędzie się w weekend 17 - 18. października, a miejscem naszego spotkania będzie Chatka SKPG Gliwice "Pod Solniskiem".

Chatka_SKPG_Harnasie

Jak się zapisać?

Zapisy prowadzone są przez przewodników prowadzących poszczególne trasy. Wybierz więc trasę, na którą chcesz pojechać (lista poniżej) i zgłoś się do przewodnika drogą mailową lub telefoniczną. Zapisy będą też prowadzone podczas spotkania informacyjnego dot. trasy.

Oczywiście na Rajd zapraszamy każdego - nie tylko studentów UW! I nie tylko studentów ;).

Ile to kosztuje?

Jesteśmy organizacją non-profit - nasi przewodnicy są wolontariuszami i jedyną zapłatą za ich pracę jest osobista satysfakcja. Dlatego cena naszych rajdów zawsze jest niewielka. Ceny podane są osobno dla każdej trasy i zawierają:

  • nocleg w chatce
  • wyżywienie: sobotnia kolacja oraz niedzielne śniadanie
  • ubezpieczenie NNW
  • rajdowa pamiątka
  • a także dodatkowe rzeczy, o których mowa jest już przy konkretnych trasach

Ceny zwykle nie zawierają transportu - ale jeśli trasa będzie na tyle liczna, że wystarczy na bilet grupowy, to także i tutaj możesz liczyć się ze sporymi oszczędnościami:). Bliższe informacje przy trasach.

szlaki.jpg

Tegoroczne trasy

A wszystkich tych, którzy mimo naprawdę atrakcyjnych tras z pewnych względów wolą do nas dołączyć na właną rękę, proszę o kontakt ze mną: pawel.marciniak (at) skg.uw.edu.pl, tel: 502 852 445