--- 1% ---

Jak co roku tak i w tym roku zbieramy pieniążki z tzw. 1%. Idea prosta i znana- sam możesz zadecydować, jak szanowne Państwo zagospodaruje przynajmniej część twoich podatków. My gorąco namawiamy do wsparcia naszej działalności. Dlaczego? -bo robimy kupę fajnych rzeczy, a dzięki waszemu wsparciu finansowemu może być jeszcze fajniej!

Na bazę w Podwilku zbieramy już czwarty raz. Dzięki waszej szczodrości udaje nam się zbierać dosyć pokaźną sumkę, która na dodatek z roku na rok rośnie. Dotychczas zakupiliśmy już kilka namiotów rodzinnych pewnego solidnego producenta krajowego. Tak więc i w tym roku liczymy, że wypełniając swojego PITa będziesz o nas pamiętał, tym bardziej, że lista niezbędnych inwestycji jest nadal długa.

Jak to zrobić?
W tym roku zasady są podobne jak w roku ubiegłym. Wystarczy że w zeznaniu podatkowym określisz nazwę Organizacji Pożytku Publicznego, podasz jej KRS oraz obliczysz kwotę 1% ze swojego podatku (dla przypomnienia:1% to jedna setna ). Pieniążki doprowadzi do nas już sam urząd skarbowy. Minimalna kwota to 5 zł (też się przyda).

Niezbędne informacje to:
Oddział Międzyuczelniany Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Warszawie.
Nasz numer KRS to: 000 019 1794

Następnie musicie wysłać maila, w którym napiszecie:
1) Darczyńca:...................
2) Kwota 1%....................
3) OM lub jednostka Oddziału, na rzecz której wpłacamy
czyli ...Koło nr 11, baza w Podwilku... -wówczas wspomożesz Bazę
4) Urząd Skarbowy do którego została złożona deklaracja:...........................................

maila przesyłamy na adres: skarbnik(@)om.pttk.pl oraz orlaperc (at) gmail.com tzn na oba naraz! Koniecznie pamiętajcie o mailu!!!

z pozdrowieniami,
Paweł Marciniak