Wielkanocny

Śniegi topnieją, potoki wzbierają, ptaszyska zaczynają się drzeć - czas odwiedzić wiosnę w górach! Zapraszamy wiosną na Rajd Wielkanocny Gorce - Pieniny!

KIEDY?

24-25 kwietnia

GDZIE?

Jak sama nazwa wskazuje, w tym roku spotkamy się w sobotni wieczór w Beskidzie Sądeckim. Ugości nas klimatyczna chata Pod Niemcową. Wcześniej (i później też) będziemy oczywiście wędrować po górach, i to różnych. Niewykluczone więc, że niektórzy zobaczą Pieniny, a nawet Gorce!

KTÓRĘDY?

A to już zależy od trasy, na którą się zdecydujesz. Przygotowaliśmy ich kilka - ich opisy poniżej.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Zapisy prowadzone są przez przewodników prowadzących poszczególne trasy. Wybierz więc trasę, na którą chcesz pojechać i zgłoś się do przewodnika drogą mailową lub telefoniczną. Zapisy będą też prowadzone podczas spotkania informacyjnego dot. trasy.

ZA ILE?

Już za kilkanaście dni! chyba że chodzi o kaskę: wpisowe na Rajd wynosi 40 zł i pokrywa koszty noclegu, ubezpieczenia, śpiewnika rajdowego oraz rajdowej pamiątki. Dodatkowo poprosimy was o kupno pewnych spożywczych drobiazgów. Informacje o dodatkowych kosztach, związanych głównie z transportem, różnią się w zależności od trasy.

 

TRASY:

Grzbietem Radziejowej - Jędrzej Ochremiak, więcej

Weź dzień wolny (trasa trzydniowa, także z opcją dołączenia jedynie na dwa) - Tomek Weksej, więcej

Zapraszamy!