Jak co roku zapraszamy wszystkich studentów, byłych studentów, klubowiczów jak również osoby nie związane w żaden sposób z SKG

na aktywne rozpoczęcie roku akademickiego...

czyli

Rajd Jesienny „Beskidy”

DSCI1202

Kto może wziąć udział ?

Każdy. Zarówno ci, którzy w górach jeszcze nigdy nie byli jak i ci, którzy butów górskich w zasadzie nie zdejmują z nóg. Szczególnie zapraszamy osoby, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze Studenckim Klubem Górskim!

Na czym to polega?

Rajd co roku przyjmuje podobną formułę. Każdy uczestnik wcześniej wybiera sobie jedną z tras prowadzonych przez naszych przewodników. Wszystkie trasy spotykają się wieczorem w schronisku, aby razem spędzić czas przy ognisku: śpiewając, grając na gitarach, bawiąc się. W tym roku zapraszamy Was w piękny Beskid Sądecki, do schroniska na Hali Łabowskiej.

Kiedy to jest?

W weekend 15-16 października, czyli już niedługo!  Zazwyczaj wyjeżdżamy już w piątek wieczorem, ale zależy to od danej trasy.

Ile to kosztuje?

Cena rajdu to 60 zł. W tej kwocie zawiera się:

• Nocleg w schronisku
  • Śpiewnik rajdowy
  • Ciepły posiłek w sobotę wieczorem
  • Ubezpieczenie NNW
  • Koszulka – pamiątka rajdowa

Do tego należy doliczyć koszty transportu i wyżywienia, które różnią się na poszczególnych trasach.

Jesteśmy organizacją non-profit - nasi przewodnicy są wolontariuszami i jedyną zapłatą za ich pracę jest osobista satysfakcja;)

Trasy i zapisy

Jeśli chcesz dotrzeć na ześrodkowanie samodzielnie- nie ma problemu. W takim wypadku skontaktuj się z Basią Skompską - barbara.skompska(@)skg.uw.edu.pl

Do zobaczenia na rajdzie!!

Wszelkie pytania kieruj do Basi : barbara.skompska(@)skg.uw.edu.pl

rajd_jesienny